Největší český online hudební obchod Supraphonline.cz nám nabídne i mezinárodní tituly!

Největší český online hudební obchod Supraphonline.cz nám nabídne i mezinárodní tituly!

Necelé dva roky od svého spuštění pokoří největší český online obchod s hudbou Supraphonline.cz další důležitý milník ve své historii. Ve čtvrtek 10. 10. 2013 vůbec poprvé nabídne svým zákazníkům kromě tuzemské hudby také mezinárodní tituly z nabídky největšího světového hudebního vydavatelství Universal Music a několika nezávislých evropských vydavatelství.

K více než 5000 albům tuzemské scény tak přibude několik desítek tisíc zahraničních alb, mezi nimiž jsou světově uznávané hvězdy jako Lady Gaga, Katy Perry, Kanye West nebo Pearl Jam a Sting. Ani na starší tituly nebylo zapomenuto, a tak si z katalogu Universal Music můžeme vybrat např. U2, Eltona Johna, Queen a další. To vše samozřejmě nejen v MP3, ale také v bezztrátovém formátu FLAC, který Supraphonline.cz nabízí jako jediný online obchod s hudbou v ČR.

A jak předesílá Iva Milerová, ředitelka vydavatelství Supraphon, provozovatele Supraphonline.cz, v blízké budoucnosti se mohou zákazníci Supraphonline.cz těšit na další rozšíření katalogu.

"Dohodou s Universal Music naše zahraniční repertoárová expanze jen začíná. Nyní jsme domluveni s jedním evropským a dále jednáme s americkým velkododavatelem o distribuci mnohatisícového katalogu nezávislých kapel a umělců, abychom měli co nejlépe pokrytou světovou nezávislou scénu. Zároveň pokračují naše jednání o digitální distribuci s dalšími velkými hudebními vydavateli Warner Music, který má ve svém katalogu i Parlophone a český katalog EMI, nebo se Sony Music."