Nový rockový fest BADYSFEST již v červnu!

Nový rockový fest BADYSFEST již v červnu!

Při červnu můžete zažít dva extrémy. Jeden je lelkování a vyhlížení prázdnin a druhý je šprtání se na zkoušky. Ať už procházíte jakýmkoli stádiem, neklesejte na mysli! Protože v půlce června se můžete těšit a odreagovat na zbrusu novém rockovém festiválku BADYSFEST! A co že to je?

Badysfest je rockový festival, na kterém letos v sobotu 15.6. od 12:00 hodin vystoupí devět převážně rockových kapel. Tento festiválek je pořádaný sdružením BADYS o.s., který má ambice a fakt velkej chtíč stát se každoročním pořadatelem, oblíbeným svátkem rocku. Akce se hodí nejen pro Pražáky, ale i Středočechy a každýho, kdo je schopen pohybu. Koná se kousek od Prahy - v Nučicích na hřišti SOKOL Nučice.

Tento festival bude nejen zvát ty největší a nejznámější kapely u nás a časem i mimo Tuzemsko a otvírat tak letní festivalovou sezónu, ale i regionální a začínající kapely, kterým tak pomůže v růstu do budoucna. V neposlední řadě bude také část výtěžku každoročně putovat na dobročinné účely.

Pokud jste Dobromilky a Dobromilové, kteří zároveň holdují pořádné rockové nakládačce, volba je jasná! Dostupnost na fest je velmi dobrá, 10minut autem od metra Zličín, MHD autobusy, nebo i vlakem, či v neposlední řadě na mladých nožkách. :D (sorry, small joke)

Postaráno tam bude o každého účastníka a návštěvníka festivalu v míře vrchovaté, díky partnerům v oblasti gastronomické, obchodní, IT, mediální a kulturní.
Tento festival letos přivítá například Krucipüsk nebo The Antennas a mnoho dalších!
více informací naleznete na PŘIPRAVOVANÝCH webových stránkách BADYSFEST