Očekávaný dýchánek fanoušků deathmetalu? Masakr s Cannibal Corpse v Meet Factory

Očekávaný dýchánek fanoušků deathmetalu? Masakr s Cannibal Corpse v Meet Factory

Českou republiku už několikrát navštívili a i letos se američtí diplomovaní řezníci chystají rozsvítit temná metalová srdce českého fanouška. Po letošním nážezu na Brutal assaultu bude právě tento koncert nejočekávanějším bodem všech zarytých kožených vlasáčů.

Cannibal Corpse je americká death metalová kapela založená v roce 1988. Dodnes vydala 11 studiových alb, jeden box-set a jedno živé album. Skupina vešla ve známost díky jejím hororovým textům a velmi explicitními obaly alb a názvy písní. Jedna z prvních death metalových kapel, která se dostala na výsluní.

Mezi odpůrce kapely patřili např. americký politik a bývalý prezidentský kandidát Bob Dole a německá křesťanská aktivistka Christa Jenal, které se podařilo dosáhnout toho, že kapela nesměla v Německu hrát skladby z prvních tří LP. Prosadila i zrušení několika koncertů. V čechách se však žádného zrušení bát nemusíme a vychutnat svěže brutální show téhle party 15.10. v Brně a 12.11. v Pražském Meet Factory. Kdo by nestihl ani jeden termín, turné pokračuje i 21.11. v Žilině (Slovensko).

Sosej novinky na nové FACEBOOK stránce DWD.cz