Open Air Festival 2012 – 9. až 11. 8. 2012

Open Air Festival 2012 – 9. až 11. 8. 2012
Open Air Festival letos kromě hudebního programu nabídne i divadelní zážitky. Prvním z potvrzených hostů je EKG, literárně hudební kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše, kteří s představením nazvaným O Lásce a Smrti vystoupí na scéně v sobotu 11.8.

Festival nabitý hudbou, energií a pozitivní atmosférou. Nejvíc letní, nejvíc kosmopolitní, nejvíc otevřený. Open Air Festival v Panenském Týnci. Open Air Festival 2012 opět nabídne svým příznivcům jedinečnou kombinaci skvělé muziky, výborného divadla a adrenalinových sportů, včetně dalšího doprovodného programu. Zatím se můžete těšit na: Gorillaz Sound System, Nightwork, 100°C, Monkey Business, Support Lesbiens, Anna K, Monika Načeva, Xindl X, Tomáš Klus, Zrní, Rybičky 48, Mandrage, Ivan Mládek, Uširváč a další hosté. Kromě skvělé zábavy je Open Air Festival unikátní i tím, že dbá o ekologii. Díky tomu získal mezinárodní uznání v celosvětové soutěži A Greener Festival Award, čímž se jako první v Česku dostal do společnosti prestižních akcí jako Glastonbury.

 

Smrt je pro umění velkým přínosem. Pro spisovatele znamená smrt pointu, pro výtvarníka je vytouženým přelomem, kdy prudce vzroste cena jeho díla a pro herce je to chvíle, kdy o něm naposledy napíše bulvár,“ tvrdí Malijevský.  Diváci můžou čekat program na pomezí literárního čtení, hudebního vystoupení a divadelního kabaretu s důrazem na komunikaci s publikem a improvizaci. Na scéně dostane prostor i básník J. H. Krchovský, autor dětských říkanek z prostředí patologie MUDr. Jan Soukup a hrobařská kapela Pláče Kočka.

 

V rámci divadelního programu plánuje Open Air Festival i autorské čtení Emila Hakla a živá vystoupení televizní show Na Stojáka (Karel Hynek, Lukáš Pavlásek a Daniel Čech).