Ostravský Majáles 2012 bude poprvé jednotný

Ostravský Majáles 2012 bude poprvé jednotný
Datum 2.5.2012 se už velice rychle blíží a jistě všichni víme co to znamená. Letos netradiční Majáles je tady! Program se rok od roku zlepšuje a tento festival začíná být věhlasnější a věhlasnější. Jeho součástí je samozřejmě rozsáhlý doprovodný program, nebude chybět klasický průvod masek, workshopy ani divadlo

Organizátoři letošního ročníku se snažili aby si opravdu každý příšel na své. Navíc je porvé Majáles spojen pod jedním vedením a tak můžeme doufat v lepší organizaci, větší koncentraci lidí a opravdu věhlasnější kapely. Celý program bude probíhat v okolí Slezkoostravského hradu a tak si určitě přibalte něco na sezení v trávě a přinejmenším frisbee.

Nás bude samozřejmě zajímat především hudební stránka Majálesu. Tak na co se můžeme těšit?  Opět to bude směs stylů, hvězdou večera by měli být Chinaski. Za bicími jim v tuhle chvíli sedí raper Marpo. V této nové sestavě na Ostravském Majálesu ještě nevystupovali, takže to bude očekávaná premiéra. Taky se představí známá  partička N.O.H.A., myslím že tohle opravdu nikomu nemusím představovat, min. Tu Café asi slyšel každý. Věřte že to nejlepší na Vás teprve čeká, tahle směs elektra, dnb a groove opravu roztančí každého punkáče. Nebudou chybět festivalové klasiku typu Sunshine, Fast Food Orchestra, Skyline, ostravští Evolution Dejavu a mladí nadějní Retro Jokers. Letos program probíhá na třech podiích (to třetí je vyhrazeno elektronické hudbě) a v 5ti klubech (Barrák, Cooltour, Marley, Malebo,Plan B).  

Atmosféra Majálesu je opravdu to nejlepší na pomyslné "zahájení" léta, a navíc to letos  vypadá ještě našlapaněji než loni. 

Děkuji Kubovi Šimkovičovi za jeho práci.