PALÁC AKROPOLIS JIŽ BRZY UVÍTÁ BOŽSKOU JESSIE WARE

PALÁC AKROPOLIS JIŽ BRZY UVÍTÁ BOŽSKOU JESSIE WARE

Charismatická britská zpěvačka Jessie Ware se nám se svým sametovým hlasem představí již 21. března. Její zcela první koncert v České republice se koná v Paláci Akropolis. Vstupenky si můžete zakoupit prostřednictvím sítě Ticketpro.

Nejčerstvější novinky pocházejí z Red Bull Studios, kde se Ware dala dohromady se svým dlouholetým kamarádem a producentem, Juliem Bashmorem a jeho společným projektem s Hyetal zvaným Velour. Na svůj Facebook Ware napsala: “Zrovna jsme natočili novou skladbu s Bashmore & Velour, na kterou už se můžete brzy těšit!”
 

Nedávno byla Ware také nominována hned na dvě prestižní ceny BRIT AWARDS, které sice neproměnila, nicméně samotná nominace je pro Ware, která původně vůbec nedoufala v to, že by hudebně prorazila, neuvěřitelným úspěchem.
 

“Je to naprosto úžasné, nemůžu tomu vůbec věřit! Mám dojem, že všichni hudební bohové a bůžci jsou tenhle rok na mojí straně!” směje se Ware, když vzpomíná na své nominace na BRIT AWARDS. Není to tak dlouho, co ji známý britský deník The Independent tituloval novou královnou Britů, a to už je co říci!
 

Debutové album Ware Devotion bylo vydáno v srpnu loňského roku a dlouho se drželo na předních příčkách prodejní hitparády. Mísí se v něm několik stylů, od soulu, popu, RnB až k elektru. Mnozí z Vás jistě znají veleúspěšné skladby Wildest Moments, If You’re Never Gonna Move, Sweet Talk či Running.

 

Neváhejte a zajistěte si své vstupenky na první koncert Jessie Ware v ČR v pražském Paláci Akropolis, 21. března! Vstupenky k dispozici v síti Ticketpro.
 

Hlavním mediálním partnerem tohoto koncertu je Rádio Expres.

www.ticketpro.cz/jnp/hudba/funk-gospel-soul/967620-jessie-ware.html