Paulie Garand vydává singl Pavučina Lží! Poslední singl před vydáním alba!

Paulie Garand vydává singl Pavučina Lží! Poslední singl před vydáním alba!

O tom, že Paulie Garand chystá nové album se mluví už dlouho. Po 2 roky starém albu "Harant" nyní přichází s albem "V hlavní roli", které vychází už ve čtvrtek, 16. srpna. Po singlu "Du s větrem", videoklipech "V cizích rolích" a "Retard", Paulie vypouští další a poslední singl před vydáním alba, s názvem "Pavučina lží".

Paulie byl v cizích rolích, šel s proudem, dokázal nám, že je opravdu retard, o čemž jsme nikdy nepochybovali, a nyní nám poodhaluje pavučinu lží. Takto by se dalo nazvat období, které předchazí takzvanému velkému třesku, na který čekají hlavně všichni fanoušci Ty Nikdy labelu. A tím třeskem je čtvrtek, 16.8.2012, vydání sólového alba od Paulieho Garanda s názvem "V hlavní roli".

Předchozí singly už byly mockrát komentovány a rozebírány, takže rovnou přejděme k novému a zároveň poslednímu singlu před vydáním desky. Singl je Paulieho osobní výpovědi k situaci, která nastala v jeho rodném městě Liberci. K osvětlení několika faktů přidává autor skladby následující text:

"Pavučina lží. Agitační song pro mý město, kterej v podstatě volně navazuje na Lipův track "Pozdravy z Liberce". Nejsem zas tak politickej pes, takže se dá píseň považovat spíš za zpověď. Miluju svou kotlinu, ale sou tu věci, který mě budou srát napořád, jako třeba srovnání se zemí Hubáčkova obchodního domu. Karel Hubáček - architekt, co projektoval Ještědskej vysílač a i tento OD Ještěd byla historická budova a architektonickej skvost. Ať už můžou bejt názory jakkoliv rozporuplný, stavba patřila neodpáratelně k Liberci a byla pro mě srdcem města, kde sem vyrost. Skladba se otírá i o jiný problémy, ale je to především reqiuem za "Žlutej úl". Na refrénu hostuje kamarád a libereckej talent Jakub Děkan."Uvidíme zda Paulieho deska "V hlavní roli", u které se Paulie na osmnácti skladbách podílel produkcí, má na to, aby překonala jeho předešlé album "Harant", které patří mezi nejlepší alba české Hip Hopové scény.

Připomínáme, že album výjde 16. srpna a poprvé bude k dostání na Hip Hop Kempu 2012, který se bude konat už za 2 dny, ve stánku Ty Nikdy labelu. A pokud jste velkými fanoušky tohoto labelu, tak si zde můžete zakoupit i album DJe Fattea.

A jestli letošní Hip Hop Kemp navštívíte, je velmi pravděpodobné, že zde potkáte i naše FRESH moderátory!

Ale teď už si vychutnejte Paulieho sólo!

Další články z této kategorie: