Pecka od Justina okořeněná náloží rapu! Mac, Asher a 2 Chainz na featu!

Pecka od Justina okořeněná náloží rapu! Mac, Asher a 2 Chainz na featu!

Pokud jste fanoušci Justina Biebera nebo aspoň občas zabřehnete do těchto popovejch vod, nemohla vám uniknout jeho pecka s názvem Boyfriend, která je dle mě něco strašně vydařenýho. A teď si k tomu přidejte jména jako Mac Miller, Asher Roth a 2 Chainz. Co vám vznikne? Ještě větší pecka!

Justin Bieber, 18-ti letý mladík, kterýho vám asi nemusím představovat. Protože i ti, co poslouchají jiný žánry, o něm museli slyšet. Dokázal v 16-ti letech vyprodat Madison Square Garden a to jeho kariéra nemusela být dlouhá několik desítek let, ale pouze zhruba tři roky. To všechno a dalších nespočet ocenění, který vám tady nebudu vypisovat získal hlavně také díky člověku jménem Scooter Braun (nynější manažer), který dostal odkaz na jeho videa a který ho přivedl až do Island Records, kde to všechno začalo.

To byl takový malý úvod. To nejdůležitější je, že se objevil nový remix na skladbu Boyfriend. Remixů najdete na youtube mraky. Většina z nich jsou jen poskládané sloky jiných raperů do Justinova beatu a podbně. Jediný remix, na který jsem ještě narazil a zdál se věrohodný je remix, kde se objeví a slokách Ying Yang Twins. My tu máme ale něco úplně jiného.

 

Právě dneska ráno, když jsem zapnul PC, vyskočil na mě tenhle remix, který jsem prostě musel slyšet. A to hlavně kvůli jménům jako Mac Miller nebo Asher Roth. Další kdo se na tomhle remixu ukázal je 2 Chainz, který pro mne osobně nebyl až takové lákadlo. O dost více mě překvapil Mac Miller a zvláště Asher Roth, od kterého jsem dlouho nic neslyšel. A právě proto jsem na něj byl zvědavý. Pro mě zůstanou legendární jeho pecky jako Roth Boys nebo I love college. Každopádně na tomhle remixu se mi líbí. Maca myslím ani nemusím moc představovat. Kluk, kterýmu je 20 a dokázal vylítnout na vrchol scény rychlostí světla. A pokud by jste to nevěděli, tak 29.6.2012 bude u nás v Praze v klubu Roxy. Blížší info o tom naleznete ZDE!!!.

Na youtube určitě najdete spoustu videí s tímhle trekem. Já vám sem vkládám zdroj, u kterýho jsem to i já slyšel poprvé. Takže dost žvanění, jdem lejt do uší!

Přeju super poslech!

See Ya!

Další články z této kategorie: