Peter Aristone, Elis Mraz a Petr Kuthel pomohou vybrat peníze koncertem pro Vánoce s Wine for Help

Peter Aristone, Elis Mraz a Petr Kuthel pomohou vybrat peníze koncertem pro Vánoce s Wine for Help

Splnit vánoční přání sourozencům dětí nemocných mukopolysacharidosou je hlavní cíl projektu “Vánoce s Wine for Help”. Sourozenci nebudou do poslední chvíle vědět, že jim jejich vánoční přání vyplníme! Obdarované rodiny navštívíme osobně v předvečer Štedrého dne.  

Při úspěšném prvním ročníku této akce jsme najeli více než 1 200 km a do čtyř rodin rozdělili více než 20 000,- Kč. O letošních vánocích chceme splnit ještě více přání! “Jsme možná první organizace, která takovým projektem pomáhá zdravým dětem, ale má to svůj velký význam. Mají celý život před sebou a smrt jejich sourozenců může hodně ovlivnit jejich osobní vývoj. Proto chceme aby zažívali co nejvíce radosti,” říká Jaroslav Brousil, předseda správní rady Nadačního fondu Wine for Help.

Projekt “Vánoce s Wine for Help” bude financován z výtěžku vánočního koncertu, který se bude konat 15. 12. 2016 od 20:00 v Praze na lodi Cargo Gallery na pražské náplavce. Hvězdou večera bude Peter Aristone, který zpíval i před vyprodanou O2 arénou, má za sebou několik úspěšných turné po Spojených státech a s klipem Gold dokonce vyhrál nejvyšší rotaci americké hudební stanice. MTV U. V rádiích nyní boduje jeho singl Fire inside. "Poslední dobou pořád časteji čtu děkovné dopisy od svých fanoušků, že jim moje písničky pomohli překonat těžké období. Dělá mi to obrovskou radost a proto jsem nesmírně šťastný že se můžu zučastnit tohoto projektu a přispět dobré věci svým vystoupením,” říká Peter.
S Peterem zazpívá energická zpěvačka Elis Mraz a Petr Kutheil. Koncertem Vás opět provede předseda nadačního fondu WfH Jaroslav Brousil.

Chybět nebude ani tradiční aukce kvalitních vín, tentokrát s podpisy Karolíny Plíškové a herců pohády Anděl Páně 2. Těšit se také můžete na vánoční tombolu s hodnotnými cenami, tou hlavní bude sommelierský kurz. Hlavním mediálním partnerem koncertu je hudební televize Óčko. V rámci svého vysílání bude v období od 1. 12. do 15. 12. 2016 vysílat reklamní spoty s jednotlivými interprety. Dalším mediálním partnerem je Praha TV. Nadační fond Wine for Help se snaží dlouhodobě upozorňovat, že mukopolysacharidosa nezasahuje jen do života nemocného dítěte, ale že jsou tu také rodiče a sourozenci, kteří 6. 11. 2016 potřebují velkou podporu, aby v této náročné životní zkoušce obstáli. Stále častěji se v těchto rodinách objevují psychické poruchy právě u sourozenců nemocných dětí. K založení nadačního fondu Wine for help Jaroslava Brousila - předsedu správní rady vedla osobní zkušenost. Mukopolysacharidose v šestnácti letech podlehl jeho bratr. Tuto těžkou životní situaci psychicky neustála i jeho maminka, která zemřela před dvěma lety. Přáním fondu Wine for help je, aby se podobná situace již nemusela nikdy opakovat v žádné rodině, která bojuje s touto zákeřnou nemocí. Ve Wine for Help se snažíme tuto práci dělat trochu jinak než ostatní charitativní instituce. Jsme plně transparentní. Vždy pomáháme konkrétním osobám. Vždy přesně víme, kam směřují získané finance a máme zdokumentováno jejich předání. Obdarované rodiny se často našich akcí účastní a my máme radost, že s nimi udržujeme blízké až často přátelské vztahy. Všichni pracovníci fondu se této činnosti věnují bez nároku na honorář a ve svém volném čase při stálém zaměstnání. Nejsme podporováni dotacemi od státu ani od soukromých subjektů. Přijďte si užít skvělý večer, nását vánoční atmosféru a plnit vánoční přání s námi! Vstupné 100 Kč. Předprodej vstupenek: Tempo Allegro, Karolíny Světlé 24, Praha 1