Znojemský Phoenix v rozhovoru pro DWD.cz! Pokud ho ještě neznáte, měli byste číst!

Znojemský Phoenix v rozhovoru pro DWD.cz! Pokud ho ještě neznáte, měli byste číst!

Přinášíme vám nedávný rozhovor dalšího interpreta z řad undergroundu. Tentokrát tu máme rapera jménem Phoenix, o kterém jste v poslední době mohli hodně slyšet a myslím, že ještě hodně uslyšíte. Po vydaném klipu jménem "Znojmo", který má na svědomí Rashid F.Garipov Phoenix určitě nekončí!

Ahoj, jak se máš, co v dnešních dnech děláš?

Salute man, mám se prímově, ve Znojmě zrovna jede Vinobraní a já mám pod kůži ještě tak trojku . Jináč mi za pár dní začíná semestr ejkejej čistá esence zla, takže užívám posledních dní jak se dá. 

Holduješ teda jako správnej moravák více vínu než pivu?

Asi nejsem správnej moravák hele, víno moc nepiju, spíš pivo, ale teď v dobách fakin prohibice je dobrý všechno co teče.

Jak sis užil letošní prázdniny, byl jsi někde na dovolené?

Moje prázdniny se nesly v duchu točení, koncertů, chlastání a dokolečka dokola to samý. Byl jsem akorát na otočku v Benátkách, což je zážitek jak debil, jenom to chce tam pofellit dýl, doporučuju to město každýmu.

Viděli jsme se ne letošním HHK, jak sis ho užil? Byl jsi poprvé?

Letošní kemp byla neskutečná nepřetržitá párty, super atmo, však sám víš :)) Byl jsem potřetí, zatím pokaždý jako učinkující, tak doufám, že budu v tomhle trendu pokračovat.

Nedávno vyšel tvůj asi mediálně nejznámější trek Znojmo, přibliž nám trochu tenhle projekt...

Znojmo je první track z chystanýho EP, který momentálně s Angel Brownem a Magicem tvoříme. Byl to jejich super nápad a mý rodný město něco takovýho už dlouho potřebovalo a postrádalo, track se suprově chytl a po Znojmě jede šuškanda jak debil:))

Máš za sebou tři alba, chystáš další?

Samo, dělám zároveň na EP s klukama a dalším sólo albu, přičemž na obojem najdeš top spolupráce z ČR a všechno to budou pekla jak ze South parku.

„Top spolupráce z ČR“ bez ohledu na hosty na tvém projektu je pro tebe u nás momentálně TOP kdo?

Co se týče rapu, tak je to pro mě momentálně asi Ektor a Rest. Z producentů mě baví nejvíc Wich, Emeres, ODD, nebo Kenny Rough.Jezdíš stále koncerty nebo jsi se ted trochu stáhnul?

Jezdím pořád jak se dá, teď v září máme s mojí asynchronní trojčlenkou asi 5 shows a baví mě to čím dál víc.

Takže kam můžeš fans v nejbližší době pozvat?

Nejvíc info se může každej dozvědět na facebookový fan page.

Ačkoliv si nám v treku vyjasnil, že Znojmo je pro tebe srdcovka, nechystáš se přestěhovat někam jinam? Dejme tomu do většího města?

To je dobrá otázka, abych pravdu řekl, ve Znojmě už vlastně ani moc nebydlím, chodím do školy v Brně a větší města mě samozřejmě lákají. Ono po nějaký době to maloměsto nemá co nabídnout, kór člověku s cílema a ambicemi. Ale nutno říct, že tady mám celou rodinu, světový fellas a kořeny, takže se sem vždycky na sto pro vrátím rád.

Myslíš si, že se z Moravy hůř prosazuje do Čech?

Samozřejmě, nejvíc v poslední době to poznávám hodně. Bejt třeba z Prahy je hodně velká výhoda a pociťuje to určitě každej, kdo je v podobný situaci jako já.

Tak ti děkuju za odpovědi a na závěr můžeš samozřejmě pozdravit fans a prozradit třeba nejbližší věc na kterou se můžou těšit.

Tak jestli teda můžu tak zdravím fans a můžu prozradit, že následující půlrok mezi vás pošlu minimálně jeden singl s více zástupcema TNKD, nebo další super klip od Rashida Garipova. Zdarec .))

Další články z této kategorie: