Pink v Praze již tento květen!

Pink v Praze již tento květen!

Alecia Beth Moore, pro music world známá spíše jako Pink, se vrací se svýma skopičinama, kreacema na stuhách a sexy nakřáplým bombastickým hlasem opět do Čech. Již 10. 5. vystoupí v pražské O2 Areně! Už máte lupeny?!

Trojnásobná držitelka Grammy, a držitelka snad milionu ocenění, na které si lze vůbec vzpomenout, debutovala v roce 2000 a od té doby brázdí hudebními Tv kanály i radiemi a rozproudí krev každému, kdo jí slyší. Pařmenka, která si umí dělat srandu sama ze sebe, rozhodně nevypadá, že by už měla jednoho sviště a klidnou domácnot. Je opět ve formě, aby ukázala bezvadnou show, kterou značná část jak laické, tak profesionální hudební veřejnosti, považuje za jednu z nejlepších.

Na Českou republiku nezanevřela ani při svém aktuálním Tour k její nové desce The Truth About Love, která se drží zuby nehty na vrcholku hudebních žebříčků.

Jakou formu má po mateřské a jaké žhavě očekávané triky si na koncert nachystala, se můžete přijít podívat již za pár dní do O2 Areny a zapařit s někdejší punkerskou bláznivkou a nyní dospělou, zkušenou a profesionální pop-rockovou umělkyní, jednou z nejlepších, kterou může hudba nabídnout.