Plaské kulturní léto 2017 – kousek hudby pro každého

Plaské kulturní léto 2017 – kousek hudby pro každého

Léto 2017 chystá pro západní Čechy velké věci a už 13.5.2017 vypukne multižánrový řetězec koncertů a festivalů s více než pestrým žánrovým přesahem. 

Plaské kulturní léto 2017 nabídne ve 15ti prázdninových a zářijových dnech přes 27 uměleckých seskupení ale i jednotlivých interpretů. Společně s Knížecím pivovarem, který současně přichází s bohatým doprovodným programem se tak chystá neopakovatelná příležitost užít si víkendové kulturní a hudební zážitky. Díky žánrově odlišným večerům si na své přijde jak klasik folkař, tak metalový fanda. Během Plaského kulturního léta ale zahrají jak mladí čeští interpreti, tak kapely, které na scéně působí už celá desetiletí. První akce odstartuje Plaské kulturní léto v reaggae a ska rytmech už 13.5 za doprovodu Fast Food Orchestra a dalších žánrově podobných kapel. Milovníky starých dobrých zahraničních hitů nenechá chladnými revival night o měsíc později.

Z dlouhého výčtu interpretů, na něž se lze těšit stojí za zmínku mimo jiné kapela Arakain, američtí Satisfaction, Monkey Bussines, kteří zahrají jako součást programu Knížecího summer festivalu 19.8.2017. Nelze opomenout ani například UDG,Wohnout nebo Hentai Corporation. Kromě těchto notoricky známých jmen se ale na podiu vystřídají i další interpreti a interpretky, díky nimž nahlédnete pod pokličku současné české hudební scény. Vystoupí Bára Zemanová&Band nebo funkoví Filip Zangi & PURPUR.

Plaské kulturní léto uzavře poslední rocková noc 29.9.2017, kde zahrají Wohnouti nebo rock´n´rolloví ILL Fish. Celý festival bude doplňovat i bohatý doprovodný program.