Poprvé v ČR vystoupila finská kapela Sunrise Avenue!

Poprvé v ČR vystoupila finská kapela Sunrise Avenue!
Přivezli do Prahy nevídanou show a rádio DWD u toho nesmělo chybět!... Finská partička Sunrise Avenue se 9. března zastavila v Praze. Odehrála zde svůj první koncert v České republice. Kapela měla původně vystoupit v pražském Rock Café, ale pro velký zájem fanoušků se koncert přesunul do Paláce Akropolis, který byl narvaný od podlahy až po strop.

Jako předskokan této kapely, byl nadaný zpěvák Jim Kroft. Do téhle doby jsem o něm nikdy neslyšela a nebyla sama. Jim si díky své milé a přátelské osobnosti udělal v ČR spoustu nových fanoušků. Všichni doufáme, že se brzy rozhodne udělat u nás svůj samostatný koncert.

Po Jimově skvělém vystoupení přišla ta očekávaná chvíle. Samu, Raul, Sami a Riku nastupují na  pódium a nadšeně vítají Prahu. Zahráli všechny svoje velké hity, například  „Forever Yours “ nebo starší „Fairytale Gone Bad“, ale také pecky z novýho alba „Out Of Style“. Aby toho nebylo málo, měli také připraven reggae mix známých skladeb  například od Adele „ Someone like you“, která se mísila s písní „ No Woman, No Cry“ a mnoho dalších. Při písni „Sweet Symphony“ dostal Samu dárek od fanynky v podobě české vlajky s nápisem Sunrise Avenue a byl z ní velmi nadšený. Říkal, že si konečně může zahrát na Supermana.

Tahle akční rocková parta ukázala Praze slušnou show. Pokud už na Vás nezbyly lístky, nezoufejte. Tihle hoši zopakují svou show už v červenci na Malé Skále v rámci festivalu Benátská noc. Co dodat na závěr, snad jen to, že se těšíme na červenec, a že za zvučení celého koncertu dávám jedničku s hvězdičkou:)