Předprodej vstupenek do stanového městečka pro rodiny s dětmi

Předprodej vstupenek do stanového městečka pro rodiny s dětmi
Open Air Festival už teď myslí na rodiny s dětmi. Pro ty, kteří nechtějí nechávat své ratolesti doma, přichystal speciální nabídku. Od 1. března bude zahájen předprodej vstupenek do stanového městečka pro rodiny s dětmi do 12 let. Cena ubytovací vstupenky vč. parkovného je 500 Kč. Rodiny si tak za zvýhodněnou cenu rezervují místo v oddělené zóně stanového městečka, které jim nabízí i potřebný komfort.

Nemusíte se obávat omezení týkající se maximálního počtu potomků, které s sebou do obytné zóny chcete vzít. Žádný strop uvádět nebudeme. Pořadatelé vyhradili rodinám s dětmi nejklidnější a nejhlídanější zónu stanového městečka.  Kromě toho zde stanující budou mít kvalitní zázemí včetně sociálního zařízení, zdroje pitné vody a možnosti parkování auta u stanu. Děti i rodiče tak budou moci spát v klidu a beze strachu.

S nákupem vstupenky pořadatelé doporučují neotálet – kapacita je omezená a v loňském roce byl o tuto službu velký zájem.

Více informací naleznete v sekci vstupenky: http://www.openairfestival.cz/vstupenky

 

Veronika Vidomusová

Open Air Festival PR

press@openairfestival.cz

www.openairfestival.cz

  

Open Air Festival 2012 – 9. až 11. 8. 2012

Festival nabitý hudbou, energií a pozitivní atmosférou. Open Air Festival 2012 opět nabídne svým příznivcům jedinečnou kombinaci skvělé muziky, výborného divadla a adrenalinových sportů, včetně dalšího doprovodného programu.

Zatím se můžete těšit na: Gorillaz Sound System, Nightwork, 100°C, Monkey Business, Support Lesbiens, Anna K, Monika Načeva, Please The Trees a sbor seniorů Elpida, Xindl X, Tomáš Klus, Zrní, Rybičky 48, Mandrage, Ivan Mládek, Uširváč a mnoho dalších hostů bude postupně zveřejněno na našich festivalových stránkách www.openarfestival.cz.

V rámci divadelního programu vystoupí EKG, literárně hudební kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše. Dále je zatím potvrzeno autorské čtení Emila Hakla a živé vystoupení televizní show Na Stojáka! Kromě skvělé zábavy je Open Air Festival unikátní i tím, že dbá o ekologii. Díky tomu získal mezinárodní uznání v celosvětové soutěži A Greener Festival Award, čímž se jako první v Česku dostal do společnosti prestižních akcí jako Glastonbury