Předprodej vstupenek na Footfest 2018 zahájen!

Předprodej vstupenek na Footfest 2018 zahájen!

Událost léta 2018 odstartovala své přípravy. Line-up Footfestu už se pomalu začíná plnit a je evidentní, že tenhle ročník to bude opravdu ve velkém stylu. 

Tři stage, čtyřicet českých i zahraničních kapel napříč všemi hudebními žánry, originální doprovodný program nejen pro dospělé ale i pro děti, profesionální tým moderátorů, bohatý catering včetně nejrůznějších drinků, koktejlů a dobrot. Footfest 2018, to je přestup do vyšší ligy se vším všudy.

A proto pokud už teď víte, že chcete být u toho společně s námi, není čas na dlouhé přemýšlení a je třeba jednat.

Od 1. listopadu 2017 zahajujeme první vlnu předprodeje vstupenek. Permanentky za zvýhodněné ceny bude možné objednat na stránkách www.footfest.cz do konce letošního roku nebo případně do jejich vyprodání. Novinkou jsou VIP permanentky, které zajistí svým majitelům velkokapacitní stan s pevnou podlahou, barem, vlastním WC anebo třeba nápoji do skla. Další novinkou bude speciální edice permanentek, podepsaná přímo od členů jednotlivých kapel.

Footfest 2018 to je kultura, sport, zábava a nespočet nevšedních zážitků. Footfest 2018 to je přestup do vyšší ligy!

Mezi již potvrzené kapely pro FOOTFEST 2018 patří například NO NAME, HARLEJ, PIPES AND PINTS, BUTY, DIVOKEJ BILL nebo TRAUTENBERK. 

Pro více informací sledujte www.facebook.com/footfestZelec nebo www.footfest.cz