Přeštěnice oživí legendární Olympic!

Přeštěnice oživí legendární Olympic!

Přeštěnický festival rok od roku / rock od rocku roste, a letošním line-upem dokazuje, že svou silou začíná dosahovat největších festivalových formátů u nás. No posuďte sami, není tahle nabídka neodolatelná?

Hudební nebe je dějiště rychlých akcí, místo vzletů a přistání, vzniku a zániku…Kapela Olympic, stálice českého rocku, tento fakt ale jednoznačně popírá. I když před nedávnem otevřela šestou dekádu fungování, činorodost ji stále neopouští a aktuálně má její křivka tendenci jednoznačně vzrůstající, o čemž svědčí nová tvorba, velké plány a stále se rozrůstající fanouškovská základna. Odkryjeme-li ještě permanentní charakteristiku seskupení, a sice podmanivé bigbítové melodie, zkušenosti získané napříč společenskými érami a především nezměrná chuť hrát, je jasné, že vhodnějšího headlinera by Přeštěnice jen těžko hledaly…

Páteční program přinese kromě osvědčené kombinace tradičních festivalových žánrů i vystoupení písničkáře Pavla Callty, který momentálně omračuje své fanynky novým videoklipem k singlu Zrzka. Na hudební výsluní se tento mladý zpěvák, skladatel a textař v jedné osobě vyšvihl nejen díky zdaru v populárních „Talentech“, ale především společnými počiny se zkušenými českými muzikanty či působením v českolipském swingovém souboru Low AttenDance Band. Emočně nabité songy, hlas se specifickým zabarvením a stydlivý sexappeal, to jsou skutečnosti, díky nimž si milovník Franka Sinatry a Bruna Marse rychle vybudoval slušný fanklub. Není proto divu, že se jeho debutový vánoční singl Ve hvězdách umístil na 1. příčce hitparády T-Music Chart Evropy 2 a optimistická píseň Naštěstí, otextovaná Xindlem X, trhá sledovanost na kanálu YouTube.

Zajímavě alternativní program chystají pořadatelé festivalu pro všechny, kteří se rozhodnou navštívit divadelní stan. Vstup je samozřejmě zdarma.

A co je pro Vás tou nejatraktivnější nabídkou? Každý, kdo si zakoupí vstupenku na celý festival, má šanci získat značkový tablet. Partner OAMF Přeštěnice Milnet.cz připravil pro návštěvníky dárek v podobě 10 kusů značkových tabletů Lenovo . K tomu, abyste získali jeden z těchto kousků, stačí zakoupit v termínu od 17. června do 26. června festivalovou permanentku. Unikátní kód vstupenky společně se svým jménem zašlete na email tablet@prestenice.cz . Losování proběhne v pátek 27. 6. na hlavní scéně, předání se uskuteční o den později.