Proč na Grape festival?!

Proč na Grape festival?!
Pro mnohé Čechy není návštěva slovenského festivalu žádný problém. I letos ty největší z nich lákají spoustou kvalitních a žádaných interpretů. Grape festival je spíše pro milovníky indie a rocku. Přímo zde vystoupí hned několik britských hvězd. Těšit se můžete na Wolf Gang, Example, New Ivory, nebo českými fanoušky oblíbené The Subways. Z českých interpretů se zde objeví Tata Bojs, Sunshine, Airfare, Republic of Two a mnoho dalších.

Tato neskutečná párty v Piešťanech se bude konat 10.-11.8.2012. Lázeňské město Piešťany se nachází v západní části Slovenska. Můžete se sem dostat jak po dálnici D1, tak vlakem. Pro nespočetné množství kapel zde budou nachystané čtyři stage.

Hlavními headlinery jsou britští Wolf Gang. Patří mezi největší objevy roku 2011, jejich skladba The King and all of his men se dostává do alternativních i komerčních rádií po celé Evropě. Čímž se potvrzuje jejich nálepka nejlepší nové britské kapely. Jejich koncerty jsou strhující v doprovodu se super atmosférou.

New Ivory, je poměrně nová kapela. Mladá indie rocková krev z Londýna, která si některá česká a slovenská srdce fanoušků už stihla získat a na festivalu se to jen potvrdí.  V létě vydávají album pod dozorem producenta Joa Marletta.

The Subways jsou v našich končinách velmi známí a oblíbení. Na festivale představí svoje nové album Money and Celebrity.

Republic of Two nás svojí hudbou potěší a pohladí na duši. Další čeští interpreti Sunshine si mnoho lidí může plést se zahraniční kapelou, v tom dobrém slova smyslu. V těchto chvílích koncertují po celém Česku a nedávno zveřejnili svůj novy videoklip k písničce The night is on fire.

Nezklamou nás také Tata Bojs, kteří si svým albem Ležatá osmička doslova získávají nové a nové fanoušky.

Example letos zavítá i na český Rock for People, takže pro jeho fanoušky, kteří se zde neukáží je Grape festival ta správná volba. V sobotu bude uzavírat hlavní podium.

Těšit se můžete také na The Boody Beetroots, Modestep, Para, Skyline, Lavagance, Funny Faces, A Banquet a další.

 

Více informací ZDE!