Professor Leopard pokřtí své debutové EP s pražskými LUNO

Professor Leopard pokřtí své debutové EP s pražskými LUNO
Několik měsíců se chystala první deska indie-popového projektu Professor Leopard, ale čekání určitě stálo za to. Debutové EP s názvem Bury Me With Mr. Werner spatří světlo světa na společném koncertě s kapelou LUNO, který proběhne 24.2. na brněnské Melodce. Desku pokřtí zpěvačka LUNO Ema Brabcová, jejíž hlas se na albu také objeví.

Professor Leopard je pětice špinavých hitmakerů z Brna, kteří žijí hudbou a pro hudbu. Tvoří kvalitní pop, sledují nejnovější trendy současné hudby a neustále se ženou dopředu. Na nové desce přichází se šesti songy, v nichž umně spojují kytarový zvuk s elektronikou a střídají záblesky štěstí s beznadějnou depresí.

Ema Brabcová, kterou si můžete pomatovat z tanečního uskupení Khoiba, se pod desku podepsala featuringem ve skladbě Lullaby & Funeral a předala jí tak část svého jedinečného charisma. Na pátečním křestu si ji proto užijete nejenom v sestavě s LUNO, ale i ve společné písni s Professorem Leopardem.

Leopardí křest bude určitě zajímavý nejen hudebně, ale i svým vizuálním provedením. Diváky překvapí netradiční scénografie, neobvyklé nasvícení a dokonce i barevné jednohubky. Možná přijde i Albert Vickery...