První samostatný Majáles MU v brněnském klubu Fléda

První samostatný Majáles MU v brněnském klubu Fléda

24.4. v brněnském klubu Fléda proběhl vůbec první samostatný Majáles Masarykovy univerzity. Nejen studentům MU, ale i příznivcům dobré muziky zahrály kapely Livemore, Cookies, Puding Paní Elvisovej a Overhype. Jak to v Brně minulé úterý vypadalo se dozvíte v reportu.

Večer odstartovala kapela Livemore. Na to jaký mám, ne zrovna kladný , názor na kapely s (převážně) dívčím obsazením, tak zlínská parta mě velmi mile překvapila a na chvilku mě mrzelo, že pod pódiem není přeci jen více příznivců.
Jako druzí zahráli přerovští Cookies. To už pod pódiem fanoušků přeci jen přibylo. Kluci zahráli jak starší kousky, tak i nějaké ty novinky z připravované desky.

Jako předposlední vystoupila slovenská kapela Puding Paní Elvisovej na kterou už pařil snad každý kdo v klubu byl.
No a celý Majáles už v pozdních večerních hodinách zakončila banda Overhype.
Ač už bylo po půlnoci když kluci začli hrát, evidentně nikdo z návštěvníků klubu nepociťoval velkou únavu.
Ono u muziky kterou Overhype prezentují by asi zaspal jen málokdo ( myšleno v tom nejlepším slova smyslu jaký může být :)) Nerada škatulkuji a srovnávám, ale možná jsem v tom mírně slyšela něco z Limp Bizkit a něco málo z Linkin Park.
No, a po celé téhle živé muzice se "přeživší" mohli ještě bavit na afterparty s DJ´s, která nevím, jak probíhala, protože jsem se vysílená focením, skákáním, zpíváním a řvaním odebrala na kutě :))
No, na premiérový ročník si myslím, že velmi vydařená akce a přeji mnoho dalších a ještě vydařenějších.

Kromě videa a fotek pod článkem můžete ještě přesně zde shlédnout video, na kterém to rozjíždí Overhype.