PUNK'o'DROM United Fest se nebojí míchat žánry!

PUNK'o'DROM United Fest se nebojí míchat žánry!

Novej fesťák, kterej neschová hlavu do písku před žádnou hudební kombinací, se rozjede již na konci června a DWD.cz vám pomůže se na něj dostat zadarmo!

Festival PUNK'o'DROM nabídne na dvou stageích třeskutý koktejl namíchaný ze živelného punkového reje a z dokonale tepajícího drum'n'bassu. Můžete se těšit na vyvážené tuzemské menu sestávající z vyzráleho pozdního sběru a progresivní mladé krve obou žánrů.

Akce se koná od pátku 21.6. do neděle 23.6. v kempu Branžež u Mladé Boleslavi, přesněji v baru Nebe. Vystoupí zde Plexis, V.T. Marvin, Moped, Apple Juice, Philip TBC, Bifidus Aktif, Hanzall a další. Všelidové vstupné za 290,- je k dispozici v předprodeji v síti Ticketstream nebo 350,- na místě. Držitelé karet ISIC/ITIC/IYTC/ALIVE/STAFF, Billa Bonus Club a In-karty Českých drah mohou využít  10% slevu!

Pro návštěvníky je k dispozici velké parkoviště a stanové městečko (oboje se nachází přímo v areálu festivalu). Samozřejmostí je kvalitní občerstvení za přijatelné ceny a připraveno je mnoho zajímavých soutěží. Více info najdeš na webu nebo na facebooku.

Pokud nechcete platit za lupeny, ale přesto byste vyrazili, mrkněte na facebook DWD.cz, kde najdete soutěžní otázku a utkejte se o 2lístky na fest!