Pyrofest 2012 – festiválek nejen pro pyromany navštíví Nazareth!

Pyrofest 2012 – festiválek nejen pro pyromany navštíví Nazareth!
Poklidné vlnky Žlutých lázní v pražském Podolí rozbouří další ročník hudebního festivalu PYROFEST. Pořadatelé si znovu nabrousí kolty a odpálí sérii svých petard a dělobuchů a nabídnou nám k prvotřídní muzice i přehlídkou skvělých ohňostrojů.

Žluté lázně se pro pyrochtivé otevřou již od 10 hodin 8. 9. 2012 a nabídnou hned zrána porci českých kapel, které se budou snažit navnadit diváky na ohnivě nadupanou show ohňostrojů, která bude následovat. Mezi vystupující, kteří se na letošním festu představí, patří Chinaski, Xindl X, Toxique, Airfare, Clou, Rybičky 48 a mnoho dalších, kteří se poklidně vystřídají na dvou stagích.

Aby nezůstalo jen u domácí scény, v 20 hodin se publiku představí legendární britská hardrocková kapela Nazareth. Pokud nebudou přihlížející zpraženi jejich dávkou music shocku, budou svědky obrovské pyrotechnické a multimediální show přímo na Vltavě, která bude odstřelena ihned po nich.

Jestli se chcete přesvědčit, kolik žáru dokáže vaše tělo strávit, jak se zastaví lodní doprava, abyste si mohli vychutnat světelné a vodní efekty mágů z flash Barrabdov, lístky se na vás již třesou!!