Pyžamo aneb křest videoklipu

Pyžamo aneb křest videoklipu
Videoklip kapely Mother's Angels, který nese název Pyžamo byl pokřtěn 25. 5. 2012 v litomyšlském klubu Kotelna. Pyžamo se tak přidalo k dalším třem Leť, Dost! a Můj dům. Mother's Angels mají na svém kontě už dvě oficiální CD Žár a Můj dům. Jako hosty si kapela pozvala mladého písničkáře Ondřeje Sychru, kterého můžete potkat i jako člena kapely The Shookies. Pozvání přijala i havířovská partička Nebe, která do klubu zavítala poprvé...

Nešlo si nevšimnout několika isnpirativních fanoušků všech věkových skupin, kteří na koncert dorazili jak jinak než v pyžamech a celý večer tak vytvářeli tu pravou atmosféru.

Jako třešnička na dortu byla mladá atraktivní Jana Věnečková, která doprovázela kapelu na housle a zpěvem. Ve chvíli, kdy písnička začala, nastal hrobový klid, především mužské pohlaví koukalo na slečnu s otevřenou pusou a nikdo nevěřil vlastním očím a to doslova.

Přišel čas rychlých špuntů, promítací plátno bylo připraveno a videoklip spuštěn. Na celém klipu se podílel Dan Bek a přibližně šedesát fanoušků, kteří zasílali vlastní videa, jak jinak než v nočním úboru. 
Netančit na Mother's Angels by byl hřích, hesla se drželi všichni návštěvníci a dívky na podpatcích měly smůlu.

Petr Lenoch, baskytarista Mother´s Angels nám zodpověděl pár otázek:

Jak probíhaly přípravy na celý večer?

Koncert v Kotelně jsme připravovali celkem dlouho, je to pro nás vždy velká událost, jelikož hrajeme pro domácí publikum. Od výlepu a propagace až po dokončení klipu aby tam měl premiéru, který byl doslova ještě horký, jelikož se poslední dolaďovací úpravy dělaly i ten večer v šatně.

Už jsme se zmiňovaly, že na klipu s vámi spolupracoval Dan Bek a přibližně 60 fanoušků, jak vznikl právě tenhle nápad?

Ten nápad měl Kuba jednou na zkoušce a o hodinu později jsme již točili instruktážní video pro fanoušky. Překvapil nás hlavně zájem, který fanoušci o účinkování a tvorbu klipu projevili. Opravdu jsme takové množností příspěvků nečekali.

Chystáte se na nějaké letní festivaly, kde vás můžeme slyšet? 

V létě máme v plánu bezpočet akcí, jejich kompletní seznam lze vyčíst na našem FB profilu či již brzy na nových stránkách, které by se měly taky co nevidět spustit. Snad bych mohl vypíchnout festival České Hrady.cz. Je to hrozně zajímavá akce podporující hrady a zámky ČR. Ideální pro celou rodinu na víkendový výlet. Zahrajeme tam vyjímečně již první den festivalu v pátek po boku kapel jako Chinaski, UDG či No Name.

Chtěli byste něco vzkázat svým fanouškům?

Choďte na koncerty a podporujte mladé nezávislé kapely. Jo a přijeďte se za námi v létě někam podívat, rádi vás uvidíme!


Děkujeme za příjemnou atmosféru a přejeme mnoho dalších úspěchů.