RATTLE BUCKET headlinerem LOUKA ROCK FESTU!

RATTLE BUCKET headlinerem LOUKA ROCK FESTU!
Zapsáno, potvrzeno, vytištěno a připraveno. Letošní ročník jihomoravského festivalu pojmenovaného podle louky mezi vesnicemi Újezdem u Rosic a Hlubokým, vzdálené 35 km západně od Brna, konečně uzavírá svůj line-up a headlinerem se stali Brněnští rockeři Rattle Bucket!

RB určitě nemusíme veřejnosti představovat, jen si dovolíme vypíchnout pár chuťovek z historie kapely. Svoje kvality kluci dokazují na každém koncertě a kde kdo říká, že Tom Brtník patří mezi nejlepší české bubeníky. Charismatický zpěvák Radim Věžník dodává kapele tvář, kterou se RB odlišují charakteristicky od všech hudebních uskupení nejen na území naší republiky. Už v roce 2007 zvítězili v Rockmaxově 12 avyhráli tak celoroční soutěž s radiem Rockmax.

O rok později se kapelní klip objevuje v TV Óčko, Noci s Andělem, Pomeranči, Hudební Katovně nebo Výtahu. V roce 2009 se stávají součástí projektu „cover Osvobozeného divadla“ po boku kapel jako HC3 a v zimě 2009 se rozjíždí na republikové turné spolu s X-Left to Die a The.Switch (cover „All I Want for christmas“ – Mirah Carey). V roce 2010 po vydání CD Last generation kapela vyráží na evropské turné a to vyúsťuje až v natáčení nové desky v Anglickém Readingu (podzim 2011). Podrobnosti najdete na www.bandzone.cz/rattlebucket.

Přijeďte si užít parádní rock pod otevřeným nebem. Nebude nouze o dobré pivo, stanové městečko a kila dobré muziky nejen z jihu moravy! Organizátoři neušetří žádná lidská nervová zakončení a nášup muziky slastně prostoupí hluboko, až do morku všech Vašich drahocených kostí. Více informací na www.loukafest.cz