Rick Ross vysílá ven album God Forgives, I Don't ! K tomu i další klip "Hold Me Back"!

Rick Ross vysílá ven album God Forgives, I Don't ! K tomu i další klip "Hold Me Back"!

Rick Ross a jeho parta MMG v současnosti patří mezi nejaktivnější ve svém oboru. Dva dny zpátky vydal další klip z desky a počínaje včerejškem je venku i deska samotná. O klipu, desce a o tom, jak se povedla si teď něco povíme. Takže se posaďte a čtěte!

Rick Ross bezpochyby patří mezi největší hvězdy americké hip hopové scény, a proto mnoho jeho fanoušků netrpělivě čekalo na vydání desky "God Forgives, I Don't". A těsně předtím, než desku vypustil, konkrétně den před vydáním, vyhodil Ross další videoklip na song jménem "Hold Me Back".

Rickův nový singl a zároveň poslední před vydáním samotého alba, které vyšlo poslední červencový den,
je třetí officiální singl po věcech  „So Sophisticated“ a „Touch’N You“. Černobílé video se natáčelo v New Orleans a kromě Rosse jsou v něm vidět například Swizz Beatz, Wale nebo Gunplay. Samotná skladba pusobí hodně tvrdě  a přináší nám klasický zvuk z dílny MMG, na jaký jsme u této party zvyklí. Na produkci se podílel pro mne neznámý producent G5, který má na svém kontě projekty pro jména jako Pusha T, Lil Wayne a nebo Rick Ross, takže se nejedná o žádného zelenáče.Teď něco k albu. "God Forgives, I Don't" je Rossovo páte studiové album a na vydání desky se podílela studia Jam Recordings a jeho vlastní label Maybach Music Group (MMG). Ross toto album poprvé poodhalil 4. ledna 2011 společně s vydáním songu "Made Men". Ross na tomto albu rozhodně nespolupracoval sám. Svoje si na něm odpracovali např. Dj Khaled a s náměty pro písně mu pomáhal i třeba Snoop Dogg. Podle odborníků jde o jedno z nejpodařenějších alb v tomto roce. Mě samotného styl Rick Rosse moc nebaví, ale track "So Sophisticated“ a zejména "Touch'N You", na kterém spolupracoval společně s Usherem, mě z tohoto alba zaujmuly nejvíc. Track s Usherem, který vyšel 15. května, je podle časopisu "The Forbes Five" nejlepší z celého alba.

Album  je převážně o Rossově životě a začátcích na profesionální scéně, o čemž nejlépe pojednává track "3 Kings", na kterém se objevily spolu s Rossem hvězdy hip hopové scény, a to Jay-Z a Dr.Dre. Tento track přitom vůbec neměl vzniknout. Ross prvně nahrál věc s Jay-Z a potom s Dr.Dre, ale poté se rozhodl tyto dvě hvězdy spojit do jednoho projektu a vyšla z toho skladba "3 Kings".

Na albu je tedy celkem 15 tracků a kromě zmiňovaných se na ní objevují Omarion, Ne-Yo atd.
Takže, pokud jste příznivci pravé americké hip hopové scény, je pro vás album God Forgives, I Don't to pravé.Tak a teď už si jen vychutnejte nejnovější klip tohoto amerického tlouštíka!

Další články z této kategorie: