Rockování v srpnu? Proč ne!

Rockování v srpnu? Proč ne!

Ryze rockovej festival ve středních Čechách, kterým bude 8. ročník open airu "Rockování" v Mnichovicích u Prahy, by si neměl nechat ujít žádný fajnšmekr. Festival se koná na konci srpna, a tak můžete pobrečet nebo zapít zážitky, který jste přes prázdniny prožili a k tomu si od rannich hodin poslechnout německou hardrockovou legendu Bonfire, české kapely Torr, Debustrol, Harlej, Koblížci, The Snuff a mnoho dalších z celkem 19 kapel od rocku po metal.

Osmý ročník open air festivalu Rockování se uskuteční v sobotu 24. srpna v Mnichovicích u Prahy(a bacha! No fear - stanování je zdarma!). Letos na Rockování vystoupí na dvou pódiích 19 kapel. Hlavním hostem festivalu bude legendární hard rocková kapela Bonfire z Německa, české metalové legendy Torr, Debustrol, Daniel Krob, crazyrockový Harlej, ale také mladé kapely jako Koblížci, The Snuff nebo Kyanid. Jako legenda o páté Jazz Q Martina Kratochvíla. Festival Rockování je zaměřen výhradně na rockovou hudbu, kterou si posluchači mohou plně vychutnat na travnaté ploše areálu Halašák.

Německá hard-rocková legenda Bonfire byla založena roku 1987 a dodnes prodala více než 6 miliónů alb. Bonfire vyjížděli na vyprodané tour s kapelami ZZ Top, Judas Priest, Whitesnake a odehráli více než 1200 koncertů. V roce 2011 vydali Bonfire zatím poslední album Branded a ještě stihli "živák" Fireworks Still Allive odkazující na album Fireworks z roku 1987, které se udrželo v žebříčku alb 30 týdnů a dodnes je považováno za klasiku německého hard rocku.

Další skvělé kapely, které vystoupí na Rockování 2013 není třeba ani představovat. Torr, jedna z prvních black metal kapela v Čechách, Debustrol zase první brutální thrash u nás, Daniel Krob se na scéně pohybuje už od roku 1987 a přiveze se svojí kapelou i unikátní Marshallovou stěnu.

Skate-rockoví The Snuff, drzá MTV punk parta Koblížci, rock-popoví Prowizorium, Kyanid z Českého Krumlova a také celá mladá stage pod patronací Skutečné ligy, kde zahrají Bek Ofis, Coolers, ATD, Lola Běží, Serpencia a Clawed Forehead, to je Rockování!

Nejlevnější vstupenky budou před 10h ranní, kdy stojí jen 199Kč! Po desáté hodině bude cena už 249Kč a po 14. hodině budou vstupenky stát 299Kč. Nejvýhodnější variantou je koupit si lístek v předprodeji, kde za něj utratíte sladkých 189Kč včetně poplatků! Předprodej vstupenek zajišťuje Ticketstream.