Roxy přivítá metal/hard rockovou senzaci Asking Alexandria a jejich hosty

Roxy přivítá metal/hard rockovou senzaci Asking Alexandria a jejich hosty

Velká Británie se stala místem, kde se zrodily mnohé nejvlivnější a nejlepší rockové ametalové kapely, a v roce 2013k nim můžeme přiřadit i ASKING ALEXANDRIA, kteří30.ledna vystoupí v pražském klubu Roxy.

V září 2009 vydala tahle britská senzace své debutové album Stand Up and Scream,které se stalo velkým hitem na metalovo/hard rockové scéně. Byla to třaskavá směsagresivní muziky s prvky evropského trance, tiché chytlavé melodie, které se proměnujíve vyzrálý sound výjimečné hardcoreové kapely. Právě na takový zvuk čekalo mnoholidí.

ASKING ALEXANDRIA brzy vyrazila na samostatné severoamerické turné nazvané“Welcome To The Circus.”V létě 2010 byli headlinery festivalového turné “Thrash and Burn” a po úspěšnýchkoncertech dostali na podzim pozvání hrát jako předkapela All That Remains. AlbaStand Up and Scream se mezitím prodalo přes 70 tisíc kusů a v roce 2010 je čekalovyprodané britské turné.V dubnu 2011 ASKING ALEXANDRIA vydali své druhé album Reckless & Relentless. BenBruce (kytara) říká: “ASKING ALEXANDRIA se dali dohromady jen před pár lety.Pocházíme z Yorku v Anglii a doufáme, že si zahrajeme a moc si to užijeme. Už jsmeprocestovali svět, vydali dvě desky a našli spoustu kámošů. Na našich novýchnahrávkách nemáme v úmyslu zpomalit - vývoj je šílená věc, ale my jsme pořád ta starádobrá ASKING ALEXANDRIA. Máme pořád svůj sound a hodně jsme ho zlepšili.

Chcemebýt kapelou, která chce hrát spoustu let." V létě zveřejnili kontroverzní dvacetiminutový video film s názvem Through Sin + Self-Destruction. 
V současnosti kapela dokončuje práci na svém novém, třetím albu, které vyjde letos.Hudebně by to mělo být "něco mezi Motley Crue a Slipknot."

Koncert, na kterém se kromě Asking Alexandria představí také jejich britští hosté WhileShe Sleeps, support Motionless In White z USA a opening act Betraying The Martyrs zFrancie se uskuteční 30.ledna od 18:30 v Roxy.
Vstupenky za 485,- Kč včetně poplatků jsou k zakoupení v sítích Ticketpro aTicketportal.

Více info na: