ROZMARNÉ LÉTO s kapelou UDG!

ROZMARNÉ LÉTO s kapelou UDG!

Tomáš Klus, Jaroslav Uhlíř, Xindl X, František Nedvěd, Crossband ,       Wabi Daněk,  nebo UDG , divadlo pro malé i velké, program pro děti a soutěže to jsou lákadla  Rozmarného Léta 2015...

„ Pocházím z Nymburka a  Bohumila Hrabala mám rád. Nymburský pivovar, prostředí nedalekého Kerska. Sluníčko, pařáky, rybníky, řeky, pohoda, pivo, klobásy, čundry, kytary, brigády, holky a mejdany. Vedro, písčitý cesty a já jedu na skládačce se koupat někam za město. To je pro mě Rozmarný léto....“ Uvedl Tomáš Vohradský ( Volt ) z kapely UDG.

Rozmarné léto 2015 se uskuteční:
3 - 4.7.2015 Mikulov, Amfiteátr
10 – 11.7.2015 Olomouc , Korunní pevnůstka
8.8.2015 Most, Hipodrom
14 – 15.8.2015 Pitkovice, kemp na břehu řeky Sázavy

„ Tuším že v Pikovicích jsme ještě nehráli, tam budeme vůbec poprvé. Zrovna tam se těším nejvíc, mám rád řeku Sázavu, parkrát jsem ji jel, co by vodák. Loni jsme ji jeli s partou kámošů a Pikovice jsme měli určený jako cíl. Nakonec jsme ale tak kalili že jsme za tři dny nedojeli ani do půlky trasy.  Tak letos se tam aspoň dostaneme, i když ne po vodě......“  dodává Volt ( UDG )

Páteční program bude na jednotlivých místech trochu odlišný. V Mikulově a Olomouci bude tento večer patřit divadlu. A co jiného nabídnout pro letní pohodu než proslulou komedii Světáci, s kterou přijede divadelní společnost Háta ( J.Přeučil, M. Zounar, A. Gondíková, O.Želenská, P. Vítek nebo I. Anderlová. To v Pikovicích bude páteční večer ryze folkový, protože kde jinde si byste si lépe vychutnali známé melodie Wabiho Daňka nebo Františka Nedvěda.

V sobotu se můžete těšit na různé soutěže a především na dětské divadelní představení.  Navazující program bude již čistě hudební. Těšit se můžete na skupinu Crossband a UDG, nebo na všemi generacemi oblíbeného Jaroslava Uhlíře či Xindla X. Plnohodnotný koncert Tomáše Kluse pak bude třešničkou na dortu sobotního večera.

Co chystá UDG pro návštěvníky Rozmarného léta?
„ Každý koncert je pro nás speciální set, nikdy nikdo neví co přijde. Vyloženě akustický koncert neplánujeme, v tom možná budeme na festivalu vyjíměční. Máme ale pár písniček, kde místo elektrický kytary bereme do ruky akustiky, tak ty určitě na Rozmarným létu zahrajeme! Plnohodnotný unplugged koncert jsme zatím ještě neměli. Vždy to byl třeba set s pár písničkama na nějakých akcích, kde jsme neměli více času na celý koncert, nebo to nedovolovala technika. V současný době pracujeme na nový desce, ta nám teď zabírá nejvíce času. Až budeme hotová, přijde čas na další plány. Přiznám, že o akustickém turné do budoucnosti se také uvažuje..“

Ať zavítáte na jižní Moravu do mikulovského amfitéátru , do Olomouce na Korunní pevnůstku , do Mostu na Hipodrom nebo k řece Sázavě do Pikovic , vždy můžete počítat s tím, že strávíte nezapomenutelné chvíle letních prázdnin na příjemných místech v dobré společnosti. O to se postará nejen Tomáš Klus nebo Xindl X, ale například také Jaroslav Uhlíř, skupina UDG a Crossband, nebo také známí folkaři Wabi Daněk a František Nedvěd.

Právě je v prodeji limitovaná edice vstupenek za 290,- Kč !
Vstupenky na jednotlivé akce můžete zakoupit v předprodeji v síti Ticketstream.
Dvě děti do výšky 130 cm VSTUP ZDARMA!