SABATON,DELAIN a BATTLE BEAST! To bude dvojitý nářez v Česku!

SABATON,DELAIN a BATTLE BEAST! To bude dvojitý nářez v Česku!

Hned dvjkoncert si střihnou legendární SABATON v Česku. Pro tuhle mega párty vybrala pořádající agentura Pragokoncert pražské Forum Karlín a Zlínskou sportovní halu Euronics. Nenechejte si ujít ani jednu z těchto lahůdek a rezervujte si vstupenky v síti Ticket Art.

„Jsme hrdí, šťastní a nesmírně vděční všem, kteří nás v průběhu let podpořili. Album „Heroes“ se v každé zemi dostalo výš, než jakákoliv deska před ní.“ Takto koncem jara SABATON reagovali na fakt, že jejich novinka se doma ve Švédsku dostala na první příčku prodejů, v Německu na třetí, u nás týden po vydání na čtvrté místo. Kapela kolem Joakima Brodéna a Pära Sundströma dokonce poprvé v 15leté historii bodovala v první stovce amerického Billboardu, což jí vyneslo deváté! místo celosvětových prodejů desek!
Proto není divu, že SABATON v rámci The Heroes European Tour přijedou hned do dvou hal u nás - svůj arzenál chystají na 7. únor do pražského Forum Karlín a na 8. února do zlínské Sportovní haly Euronics. A co víc, přijedou s nimi dva hosté zvučných jmen - holandský symphonic metalový kvintet DELAIN, jenž má od letošního jara venku album „The Human Contradiction“ a finská metalová kapela (taky s ženským vokálem) BATTLE BEAST!

Zajímavost:
Sabaton je švédská powermetalová kapela založená v roce 1999. Tematicky se svými texty staví do řady kapel, které staví na historických událostech a motivech z druhé světové války. V současnosti má kapela na kontě 9 kompletních alb. Největším úspěchem u českých fanoušků dosáhli s poslední deskou vydanou v letošním roce. Důvodem je možná právě pojednání o českém generálovi a leteckém maršálovi Karlovi Janouškovi v písni Far from the Fame.