Státní svátek bude v ROXY ve znamení prvotřídní domácí house music

Státní svátek bude v ROXY ve znamení prvotřídní domácí house music
Po víkendu nabitým tím nejlepším d"n"b v podobě dvoudenní akce Hospitality@ROXY láká legendární pražský klub v den státního svátku 28. 9. pro změnu všechny příznivce house. Právě v pátek 28. 9. totiž v ROXY proběhne party s všeříkajícím názvem Sympathy for House, na níž zahrají prvotřídní domácí houseový DJs Cubik, Dan Cooley E-Lite.

Jak Cubik, tak Dan Cooley patří na domácí elektronické scéně za zkušené matadory. První jmenovaný hraje aktivně od 1995 a jak sám říká, k DJingu ho přivedla především láska k dobré muzice. Láska k dobré muzice a vytříbený vkus má Cubik ostatně společný i s Danem Cooley, který začal s DJingem v roce 1999 a návštěvníci ROXY ho mohou znát také jako rezidenta One Night, pravidelné klubové noci ROXY a pražského Radia 1, kde Dan působí coby moderátor.

Ač si Cubik i Dan během své kariéry vyzkoušeli řadu různých tanečních žánrů od techna, přes breakbeat až třeba po drumandbass, pro oba je house srdcovou záležitostí a po právu jsou v tomto žánru považováni za mistry svého řemesla. V pátek 28. 9. na Sympathy for House od nich tak můžete očekávat procítěné a precizně vyladěné sety plné pozitivní atmosféry.

Totéž se pak dá říct i o DJane E-Lite, která duo Cubik Dan Cooley v pátek doplní na hlavní stage. E-Lite, vlastním jménem Ester Křížková se sice začala věnovat DJingu na rozdíl od výše zmiňované dvojky až v druhém tisíciletí, ale díky jejímu talentu a schopnosti umně kombinovat energickou a příjemně rozjetou hudbu se svou sympatickou, extrovertní image, nabrala její kariéra již od úplného začátku v roce 2002 poměrně rychlé obrátky.

Už v roce 2004 vydala svůj vřele přijatý první oficiální mix, objevila se na titulce časopisu Xmag a zahrála si mimo jiné na festivaluCreamfields po boku takových jmen jako Tall PaulTimo MaasWestbam či Paul Oakenfold. Následující roky ji pak kromě hraní v ČR na Slovensku či kampaně pro Frisco vynesly v roce 2007 také smlouvu s prestižní německou bookingovou agenturou Evolution Music. Právě díky Evolution Music si tak E-Lite už zahrála mimo jiné v Itállii, Německu, Španělsku, Francii, Velké Británii nebo v Maroku, Malajsii, Dubaii či Kolumbii. 

DJane, mezi jejíž dosavadní největší úspěchy patří hraní na Loveparade v letech 2007 a 2008, se sice v ROXY nepředstaví zdaleka poprvé, ale v kombinaci s DJským uměním Cubika a Dana Cooleyho se můžete těšit na hodně zábavný a jedinečný večírek s domácí DJskou špičkou!