Strapo je Sám a bohatý!

Strapo je Sám a bohatý!

Ono magické datum prvního června se kvapem blíží a Strapo nelení a vydal další klip na song z nadcházejícího alba. Na produkci se neukázal nikdo jiný než Emeres. Je to opět pecka? Jasně!

Stejně jako já i obrovský počet fanoušků se těší na Strapovo nadcházející album se stručným názvem "23". A Strapo nenechává fanoušky umírat nedočkavostí a pouští ven už třetí singl z alba. Aby toho nebylo málo, ven nehází jen holý audiosingl, ale rovnou další velmi povedený a kvalitní klip. Tři vydáné singly, z toho klip nebyl pouze na track "Klameš!!!", což ale vůbec nevadí, protože i tak si u mne a určitě spousty dalších, získal velkou oblibu.


Po prvním klipu na singl "Daj peňáz!", který na youtube dobíhá do checkpointu s názvem " 1 000 000 views", což dokazuje můj názor toho, že je to pecka, tu máme další podívanou. Druhý klip v pořadí z chystané desky nese název "Sám doma a bohatý". Vy náročnější rozhodně nečekejte klip, kde bude Kevin (pokud chcete být detailisti, tak Richy Rich) rozhazovat peníze. Strapo se rozhodl pro téma, kde bohatství ani tak není otázkou materiálních věcí. Spíše jak sám zmiňuje, jsou chvíle, kdy by jsme se měli vykašlat na všechno okolo, být tak trošku sobecký a dopřád si zaslouženýho klidu a dělat si to svý. Zkrátka jak říká: "IBA JA!". Pro nás lenochy je to myslím samozřejmost, hehe.

Koho by zajímalo, jak nový klip vlastně vznikal, společnost ToxProduction.sk, která má na svědomí jak nový klip, tak i klip k tracku "Daj peňáz!", zveřejnila na svém youtube kanálu Making of, takže stačí kliknout zde na obrázek.


Na produkci se neukazál nikdo jiný, než Emeres, který desku produkuje a není to pro mne překvapení, že beat je zase našláplej jak ...však víte co. Jako v minulém klipu, na featu je uveden i DJ Spinhandz, který celý trek okořenil svými scratchy.

Nezbývá mi nic jinýho, než si klip pustit znovu a pouze čekat na 1.6.2012, kdy album "23" vyjde. A vám bych doporučil to samý!
Enjoy it!

Další články z této kategorie: