Sympathy for House v ROXY již v sobotu 6. 10.

Sympathy for House v ROXY již v sobotu 6. 10.
V sobotu 6. 10. nás v ROXY čeká už čtvrté letošní pokračování klubové noci Sympathy for House. Jak název party napovídá, můžete se těšit na prvotřídní house music v podání předních domácích DJs. Konkrétně v sobotu 6. 10. to bude trio Dan Cooley, Macio a Peet Sanders, které v line upu večera doplní dvojice mattyB & Tokatko, jež zahraje v Chill outu.

Služebně nejstarším DJem sobotního večera bude rezident klubové noci ROXY a Radia 1 One Night a moderátor pražského Radia 1 Dan Cooley, který se za djským pultem pohybuje už od roku 1999 a mezi jehož oblíbené styly patří kromě house také progressive či breakbeat. Je ale nasnadě, že v sobotu se od něj můžete těšit na převážně houseový set plný pro Dana typické nápaditosti a pozitivní atmosféry.

Nápaditost, ale také různobarevnost a příjemná energičnost je charakteristická i pro sety DJe Macia, který se na domácí taneční scéně pohybuje coby DJ od roku 2006 a kromě řady předních tuzemských klubů (mj. MeccaROXYPH+…atd.) si už zahrál také na spoustě festivalů jako např. Semtex CultureSummer of LoveMácháčRock for PeopleColours of OstravaOpen Air Festival čiPleasure Island a úspěšně sbírá zkušenosti také v zahraničí.

"Macio - čerstvý inženýr, fotbalový mág, hudební znalec a usměvavý sympaťák. Jeho úvodní set by měl naladit parket na celonoční jízdu,"vystřihuje Dan Cooley stručnou, ale výstižnou charakteristiku DJe, který se v sobotu postará o rozjezd celého mejdanu.

Třetím do party pak bude Peet Sanders, o němž Dan Cooley říká: "Mladá krev a nastupující generace našeho house dj-ingu, který umí dobře kombinovat energický tech-house s prověřenými šlágry současných tanečních parketů." DJ, jehož motto zní "Čím více holek, tím lepší party", je známý svou zálibou ve vocal house a tech house, takže se v jeho podání těšte na příjemně roztančený set, který vás zaručeně rozhýbe, což ostatně platí i o celé party Sympathy for House...