"Tak co dneska?" Taky to znáte?

"Tak co dneska?" Taky to znáte?
Je pátek odpoledne? Rozhodujete se, co budete večer dělat? Jste z Libereckého kraje? Koncert je samozřejmě jasná volba! A dneska máte dokonce na výběr. Pokud jste fanoušci rapu od Ty nikdy label, tvrdší hudby zastupovaných hlavně The Paranoid nebo Faces are Fiction a nebo starých dobrých fláků od kapely Těla, máme pro vás ideální plán.

Ty nikdy label vystoupí už dnes v libereckém klubu Casta v rámci jejich turné. Představí vám hlavně novou desku s výstižným názvem Label a myslím si, že nebudou chybět ani staré dobré songy, které určitě každý správný fanoušek zná od začátku až do konce. Ale nebojte se, i vy, kteří tuto povedenou bandičku uvidíte poprvé, se nebudete nudit. Idea, Rest, Paulie Garand, MC Gey a DJ Fatte vás budou určitě celý večer skvěle bavit a co by to bylo za koncert bez pořádné after party (čti alcohol party).

 

Pokud vás chlapci "v mikinách s kapucemi" uplně nelákají, máme tu pro vás pořádnou rock/screamovou pecku! Je to kapela The Paranoid až ze Slovenska. Jejich melodická hudba a výstižné texty vás rozhodně nenechají jen tak sedět u baru, ale donutí vás aspoň si pohupovat nohou do rytmu.

 

Aby toho nebylo málo kluky podpoří moderní rocková kapela Faces are fiction, kteří sice vypadají nevinně, ale na podiu to umí rozjet jako pořádný hurikán. Určitě nebude chybět song z nového videoklipu a další nabušené skladby. Ostatně obě kapely si můžete poslechnout na našem oblíbeném bandzone:
http://bandzone.cz/theparanoid
http://bandzone.cz/facesarefiction

A kam že máte dorazit? No přece do libereckého klubu Vlak na vysokoškolských kolejích. Vstup pouhých 120kč a pro studenty 90kč, no to by snad byl hřích tam nejít!

 

Tyhle moderní kapely vám nic neříkají? Chcete se jen pohodlně usadit u baru a poslouchat folk-rockovou kapelu, která vám zahraje hezky česky, jak se říká? To tu pro vás taky něco máme, né že né! A to libereckou kapelu Těla, která už se pár let na prknech české hudby pohybuje. S novou sestavou se vám představí v klubu Na Rampě, a i když jste šli původně jenom na jedno pivko, pochybuji, že se aspoň symbolicky nepostavíte do onoho známého kotle. Naladit se na večer můžete už tady: http://bandzone.cz/telalbc. A upřímně doufám, že se Jablonec ukáže a vytvoří skvělou atmosféru.

Vybrali jste si? Pokud ano, rozhodně se dneska uvidíme. Já mám totiž v plánu objet všechno!