Tarja Turunen se vrátí do ČR s novou deskou!

Tarja Turunen se vrátí do ČR s novou deskou!

Někteří fanoušci gothické královny severu možná posmutní, že nedorazí tak, jak si ji všichni pamatují, avšak o tom, že sebou přiveze nezapomenutelnou show nelze pochybovat. A vrátí se už v září, krásná, dech beroucí a fascinující Tarja Turunen, bývalá zpěvačka legendárních Nightwish.

Lyrický soprán, kterým Tarja svým fanouškům rozdává potěšení, opět zazní v České republice. Stane se tak přesně rok poté, co vyšlo doposud poslední album „Colours in the Dark“, její bezpochyby nejúspěšnější sólová deska. Po úvodní show vloni v Olomouci, kterou celá Colours In The Road Tour začala, se k nám Tarja vrátí 7. září a koncert odezpívá v ČEZ Aréně Pardubice.

Je tomu několik dnů, co Tarja oznámila, že brzy - ještě na jaře - vydá novou verzi alba „Colours in the Dark“, které se bude jmenovat „Left in the Dark“. Nalezneme na něm přepracované, nově nazpívané skladby, kterými Tarja jistě obohatí i pardubický koncert.

Pro návštěvníky pardubického koncertu pak společně s Tarjou chystá pořadatel příjemné překvapení! Před tím, než nové album „Left in the Dark“ půjde do prodejní sítě, bude jako prvním nabídnuto fanouškům, kteří přijdou do ČEZ Arény, a to za speciální cenu! Stačí si koupit vstupenku na koncert včetně CD (připlatíte za ně pouze 160,- Kč)!

Na vstupech do haly budou speciálně označené koridory - na vstupenky s CD a bez CD - ihned u vstupu tak obdržíte nové CD Tarji. Takže volba je na Vás. Vstupenka na koncert nebo vstupenka na koncert včetně CD „Left in the Dark“.