Team Me se v říjnu vrátí do Prahy

Team Me se v říjnu vrátí do Prahy
Norští Team Me loni v listopadu příjemně překvapili návštěvníky koncertu britských The Wombats, kterým předskakovali na jejich vystoupení v Lucerna Music Baru. Ti, kteří je i přes nekonečnou frontu k šatně stihli vidět, byli zaskočeni tím, jak tahle parta dokáže rozpumpovat publikum. Unikátní momenty si brzy budete moci připomenout na samostatném koncertu kapely, který se bude konat 8. října ve strahovské Sedmičce.

V Česku se zahřívačům pódií málokdy podaří zaujmout fanoušky hlavních hvězd, to ale rozhodně nebyl případ Team Me. Se svým indie rock-popem zaujali přítomné natolik, že bylo jen otázkou času, kdy se do Prahy vrátí, aby odehráli svůj samostatný koncert. Ať už vás Team Me v Lucerna Music Baru nadchli, nebo jste je naopak nestihli, či jste se o jejich věhlasu doslechli až později, budete mít příležitost si je užít, a to "pořádně"!

 

Team Me jsou v domovském Norsku označováni za jeden z největších objevů loňského roku poté, co vyhráli soutěž norského rozhlasu o nejlepší indie kapelu. Jejich debutová deska je pak považována za nejlepší norský debut vůbec. I britský tisk zahrnuje sympatické muzikanty chválou a píše: "Úžasná šestice kouzlí ve stylu Magic Numbers!" nebo: "Bezkonkurenčně nejlepší norská kapela roku!"

Vstupenky za 210 Kč (+ poplatky) zakoupíte v sítích Ticketpro a Ticketstream. Na místě v den koncertu zaplatíte 250 Kč.