To se mám, to se mám, to se mám! Orion a další vypouštějí nakažlivou letní pecku ze studia StarWorks!

To se mám, to se mám, to se mám! Orion a další vypouštějí nakažlivou letní pecku ze studia StarWorks!

Do tvorby letních hitů se zapojil i label Big Boss a studio StarWorks. Konkrétněji Orion a DJ Mike Trafik spolu s dalšími hosty vytvořili letní pecku, jejíž refrén dlouho nedostanete z hlavy! Tak nebudeme dlouho zdržovat a něco si o tom povíme!

Ideální léto? Já si kupříkladu léto představuji s kamarády u vody, za krásného počasí a s večerními mejdany. Ideálních letních dnů nám zatím letošní léto nepřineslo, ale právě proto je zapotřebí těch pár dnů pořádně využít. Co je v létě lepší kratochvíle, než si pořádně užívat život? Návod na to, jak dobře to může vypadat, podává šestice československých interpretů a nutno dodat, že jsou to odborníci na slovo vzatí!

Asi každý z nás má představu o tom, jak má vypadat to super, úžasný a ideální léto. I hvězdy showbyznysu. Jak si letní dny a noci vychutnává Orion, James Cole, DNA, Oman Big nebo Zdenka Predná? To se dozvíte ve videoklipu "To se mám". Jméno producenta rozhodně nebude neznámé a vzhledem k přítomnosti Oriho a Jamese asi ani moc překvapivé – jasně, není to nikdo jiný než Mike Trafik, který je dlouhodobým členem labelu Big Boss společně s Orionem a Vladimírem 518, který se nám bohužel v klipu neukázal.Celá skladba byla nahrána v Mikeově studiu StarWorks, které vydalo nejednu hitovku např. pro La4, Moju Reč, Zverinu a samozřejmě PSH, kteří jsou zároveň vlastníky studia. V této skladbě se objevují dvě nové tváře. První z nich je Zdenka Predná. Pro tuto krásnou slečnu je to zatím jeden z větších projektů a myslím,, že byla skvělou volbou. Druhou neznámou tváří je Oman Big, který letos vydal své debutové album "Jeden z vás" a interpret sám říká, že toto album je splněním jeho dlouholetého snu, ve kterém popisuje svoji tvrdou cestu za svým cílem. S deskou mu pomáhal například Kenny Rough z Ty Nikdy Labelu nebo Peter Pann.

Mne osobně se skladba "To se mám" velice líbí a patří k letním hitovkám jako skladba "Žijeme len raz" od EGA a Roberta Buriana, která se stane pravděpodobně hitem léta 2012.

Klip měl  premiéru 21.7. za příležitosti koncertu PSH na koupališti v Žabčicích a zatím se střetává se spíše smíšenými reakcemi. Uvidíme, jak si tato skladba, představující ideální léto, povede dál.

A teď všichni: To se mááám, to se mááám, to se mám a zpívám si, La la la Lala la láááá....

Další články z této kategorie: