Two Door Cinema Club po úspěchu na Rock for People přijedou do Prahy

Two Door Cinema Club po úspěchu na Rock for People přijedou do Prahy

ritská kapela Two Door Cinema Club vydala 3.září své druhéalbum s názvem Beacon, když předtím zveřejnila první singlem snázvem Sleep Alone. Od vydání svého debutového alba ‘TouristHistory’ v březnu 2010 Two Door Cinema Club začali stoupat napomyslný vrchol hudebního nebe. 

Po vyprodaných turné ve VelkéBritánii, Spojených státech, Evropě, Austrálii, Asii, Japonsku aJižní Americe, dvou vyprodaných, po sobě následujícíchkoncertech v londýnském Shepherds Bush Empire a v BrixtonAcademy, kdy se po lístcích zaprášilo během čtyř hodin, se kapeledostalo zasloužené chvály od nadšených fanoušků i odbornékritiky. The Times je nazvaly “momentální kapelou” a NMEprohlásil, že se “nenápadně stali nejmilovanější kapelouSpojeného království.
” Skupinu tvoří tři členové – Sam Halliday(sólová kytara,doprovodné vokály), Alex Trimble(zpěv, syntezátory, beaty, kytara)a Kevin Baird(basová kytara, doprovodné vokály), kteří všichnipocházejí ze Severního Irska. Alex Trimble se v červenci 2012zúčastnil zahájení Letních olympijských her v Londýně, kdezazpíval píseň Caliban´s Dream, jejímž autorem je Rick Smith zUnderworld.
O Two Door Cinema Club před pár dny psalo několikrenomovaných zpravodajských serverů v souvislosti s informací,že vstupenky na koncert Two Door Cinema Club ve WashingtonD.C. vykoupil americký prezident Barack Obama. Zpráva sepozději ukázala býti fámou poté, co se basáka Kevin Baird přiznal,že na svém Twitteru vypustil tuto hlášku poté, co kapela vyprodalaamerický koncert za jeden den. Tweet poté zveřejnil britský TheSun a senzační zpráva byla na světě.

V souvislosti s novým albem si kapela připravila celosvětové turné,při kterém se 26.února zastaví také v Praze. Koncert se uskutečníod 20:00 v Lucerna Music Baru. Připomeňme, že Two DoorCinema Club letos vystoupili na Rock for People a stali se jedním znejvětších překvapení festivalu.
 
Vstupenky za 590,-Kč + poplatky zakoupíte od 7.9. v síti Eventim,Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, v pokladně Lucerna MusicBaru bez poplatku.

Více info na: