Ty Nikdy na turné! Kde, kdy a co?

Ty Nikdy na turné! Kde, kdy a co?

Skvělé zprávy pro vás, pro všechny fanoušky této hip hopové hudební skupiny. Kluci se představí 3.11.2012 ve Skořenicích u Chocně v klubu ROXET, kde se můžete též těšit na interprety Idea, Rest, Paulie Garand, DJ Fatte. Pro některé poprvé, pro jiné poněkolikáté zase vystoupení, na kterém rozhodně nesmíte chybět.

Jak víte, TY NIKDY 7.9. odstartovali svoje turné s trefným názvem "ČUNDR COUNTRY TOUR 2012" a brázdí různé kouty České republiky. Sešla se parta v obsazení Paulie Garand, MC Gey, DJ Fatte, Kenny Rough a Jakub Děkan. Paulie společně s Kennym a Jakubem Děkanem představují novou desku "V hlavní roli", MC Gey a DJ Fatte se vracejí k "Imagináriu". Fatte zároveň prezentuje svoje sólo "Fatte No More", stejně jako Idea se svojí sólo deskou "Daleko blíž".

 

 


 Paulie Garand je momentálně nejaktivnějším členem Ty Nikdy. Víkendovou zábavu mu zajišťuje právě probíhající Čundr Country Tour, na které představuje svojí měsíc a půl starou desku V hlavní roli. Z té doposud vypustil dva videoklipy - V cizích rolích a Retard. K těmto dvěma se momentálně připravuje i video třetí, které tentokrát doprovází skladbu s názvem Klid. Jak uvedl Paulie: "Klid je můj nejoblíbenější track z desky a proto další volba na klip po singlech padla právě na něj." Po videu V hlavní roli a divokém Retardovi tak video na skladbu Klid přináší opět trochu jinou, tentokrát mírně podzimní atmosféru. Klip i skladba, kterou produkoval Smart ze slovenským Gramo Rokkaz, tak sedí k momentálnímu venkovnímu počasí, jež dává jasně najevo, že léto, včetně všech jeho letních hitů, už je nenávratně pryč. Videoklip se natáčel v Liberci a okolí a o jeho vznik se zasloužil samotný Paulie Garand ve spolupráci se Sentral Production.

  Co se týká vydání Fatteovy druhé sólo desky "Fatte No More" ohlašuje tento neúnavný beatmaker další producentský zářez. Po deskách s Ideou, Restem a Geyem se Fatte poprvé vydal mimo Ty Nikdy a ve spolupráci s Nironicem a jeho labelem "Slick Talkers" tak před pár dny vznikla deska s názvem "High & Mighty". Na desce dpředstavuje publiku 9 skladeb, z nichž všechny produkčně zastřešuje právě DJ Fatte. Svoje šestnáctky dodali anglicky a česky rapující hosté C. Monts, Youngblood, C-Bugz, Cool Brick, Candy Mane, Riv Loc, Kap a zpěvačka Eva P. Nahrávalo se u Ondry Žatkuliaka v Rooftop studiu, mix a master má na svědomí pro změnu zvukový mistr Kenny Rough. 

 Idea, zakladatel a hlava vydavatelství Ty Nikdy, jak už víte ohlásil na podzim 2012 vydání svojí sólo desky, která ponese název "Daleko blíž".Ta se, po prvním zveřejněném singlu "Pod zem" opět o něco přiblížila a před vámi je tak teď i první videoklip z desky doprovázející skladbu s názvem Bezvětří, které neobvyklým beatem opatřil Inphy. Opět o něco více poodkrývá koncept a tematické zaměření alba. To bude, po čtyřech vydaných albech s domovskou kapelou IdeaFatte, dle Ideových slov nejvíce osobní a melancholické za celou dosavadní kariéru. Pravděpodobně nebude bořit stropy v klubech, zato bude jako stvořené pro důkladný a pozorný domácí poslech. Video se natáčelo před několika týdny na atletickém stadionu ve Zlíně a o jeho vznik se zasloužili pánové se skupiny Dark Hand, konkrétně Šmejdy a Filip Knoll.  Představovat Resta na webu Ty Nikdy labelu asi nemá moc smysl. Pro mnoho fanoušků nejtalentovanější český rapper, autor desky "Premiéra", která se před pár lety objevila jako blesk z čistého nebe a o níž se dá říct, že vrátila zvuk zpátky na mapu Československého rapu. Rest se po Premiéře objevil ještě na desce "Label", ale zároveň taky jako host ve spoustě skladeb Ty Nikdy Label. Prvním zářezem je politicky laděná skladba Řetězová reakce. Ta pochází z labelu Everydays, jehož šéf Oliver Lowe si přizval Resta spolu s Wutym , aby přispěli svým názorem do odsýpajícího beatu. Ten má na svědomí producent Noetik a Richard Bezdek. 


 Dodali bychom, že se naskladnila nová Čundr Country trika s motivem od MC Geye. Nezapomeň si i Ty koupit tohle tričko a všem fanouškům přejeme příjemnou zábavu na koncertě!