TY NIKDY ve Svitavách!

TY NIKDY ve Svitavách!
TY NIKDY rozhodně nemají v plánu se jen tak ulejvat! 8. června od 19:00 udělají pořádnou párty v Lánské Zahradě ve Svitavách. Koncert bude v podobě nové desky, která je už skoro 2 měsíce na světě s velice krátkým, ale rázným názvem "LABEL". Přímo u nich si ho také můžete zakoupit! LIVE show vždy otevírají novějším hitem Závist (produkce Kenny Rough), takže je určitě se na co těšit!

Skupina TY NIKDY, skládající se z deseti členů (Idea, Rest, Paulie Garand, MC Gey, Boy Wonder, DJ Fatte, Kenny Rough, Inphy, Dubas a FNTM) nemají v úmyslu hodit si nohy na stůl a relaxovat. Vydali nové CD se zmiňovaným názvem "LABEL", mají před sebou spoustu koncertů a ještě spoustu práce.

Mladí rappeři Idea, Rest, Paulie Garand, MC Gey a DJ Fatte se vydávají na společnou tour po celém Česku a Slovensku. Dlouhá společná live show bude už 8. června ve Svitavách v Lánské Zahradě. Koncert začne k večeru v 19:00 a bude trvat až do 2:00 do rána! Skupina Ty Nikdy na sobě stále a stále pracuje, takže je určitě na co se těšit! Mezi jejich novější song a videoklip patří "Ty Nikdy-Závist", který si také budeš moct poslechnout i živě!

Koncert Open air navštíví možná i BOY WONDER!
Vstupné jen 99 Kč!

Více informací na:
https://www.facebook.com/events/156958761093248/
http://www.tynikdy.cz/

 

(Autor: Tereza Koláčková)