Tylova léta už tento pátek v Hradci Králové!

Tylova léta už tento pátek v Hradci Králové!
Nezadržitelným tempem se blíží šestý ročník hudebního festivalu Tylova léta. Festival, který je od počátku své historie silně spjatý s Gymnáziem J. K. Tyla v Hradci Králové, se letos poprvé uskuteční mimo své obvyklé prostory místa konání, a to v pátek 21. září 2012 od 16 hodin v Kulturním domě Střelnice v Hradci Králové.

O hudební zážitek se postarají kapely No Distance Paradise, Memphis, From Our Hands, Imodium, Sunshine, UDG a Charlie Straight. Čas mezi jednotlivými vystoupeními pak vyplní moderátoři Čeněk Stýblo a Erik Meldik, alias ViralBrothers, kteří se proslavili řadou videí „Debilní kecy …“ s milióny zhlédnutí na Youtube. Vstupenky na tento nabitý program je možné pořídit za pouhých 150 Kč, a to až do čtvrteční 22. hodiny v předprodejích po Hradci Králové.

Nucený přesun festivalu do prostor Kulturního domu Střelnice sice odvane openair atmosféru, ale naopak s sebou přináší možnost nabídnout návštěvníkům delší hudební program (i po dvaadvacáté hodině) a hlavně nezávislost na počasí, to vše za stejnou cenu jako předchozí rok.

Celý projekt by byl obtížně realizovatelný nebýt partnerů festivalu. Za všechny je třeba poděkovat těm nejvýznamnějším – Metropolitní univerzitě Praha, rádiu Evropa 2 a oficiálnímu pivu festivalu Hradecký Votrok.

Pro více informací se stačí podívat na oficiální stránky festivalu www.tylovaleta.cz/