Uhrančivá písničkářka Kate Nash poprvé v Praze!

Uhrančivá písničkářka Kate Nash poprvé v Praze!
Sympatická holka od vedle a především tak trochu trhlá moderní písničkářka s neuvěřitelným charisma - to je pětadvacetiletá rodačka z Londýna Kate Nash, která se ve středu 14. 11. v ROXY vůbec poprvé představí tuzemskému publiku na samostatném koncertě. Stane se tak v rámci podzimního mini turné, během nějž hodlá prostořeká Britka odehrát sérii exkluzivních vystoupení s omezenou kapacitou.

Charismatická písničkářka oceněná v roce 2008 cenou Brit Award, která se do popředí zájmu hudební kritiky i fanoušků dostala v roce 2007 díky MySpace, doposud vydala dvě alba (Made of Bricks /2007/ a My Best Friend Is You /2010/). Letos v říjnu bychom se pak měli dočkat nového EP, které by o pár měsíců později měla následovat očekávaná třetí řadovka. Je tak nasnadě, že v ROXY kromě hitů jakoFoundationsMouthwash či Do-Wah-Doo určitě zazní i několik novinek. 

Ti, kdo Kate viděli loni na Rock for People jistě potvrdí, že se 14. 11. ROXY můžeme těšit na rozvernou show s notnou dávkou moderního popu okořeněného prvky rock"n"rollu či punku. 

Kapacita vstupenek je na přání interpreta značně omezena, proto doporučujeme jejich včasný nákup!