VEvývoji! & Beznadějný Případ & Look-Out! v Moravské Třebové

VEvývoji! & Beznadějný Případ & Look-Out! v Moravské Třebové
Přijďte se odreagovat od maturitních a zkouškových starostí na koncert v melodiích ska-punk-rocku. Moravskotřebovský klub KF bude hostitelem návštěvníků ze severu Čech, a to si nemůžete nechat ujít!

Liberec je domovem už léty prohrané kapely Look Out! známé zejména posluchačům dnes fanouškovsky oblíbeného a moderního pop-punku. Anglické texty jsou jim mateřské, ale zřídkakdy zabrouzdají severští kluci i do své české mateřštiny. Nebudou však sami! Druhou severočeskou kapelou bude sdružení několika střelených bláznů hrajících šílenou muziku na hranici rock and rollu, ska a punku - VEvývoji!. Tyto dvě kapely spolu v minulosti vystupovaly dost často, zejména na turné VEvývoji! ke svému CD Přirozený Vývoj v roce 2010/2011. Posledním milým překvapením večírku v KF klubu budou Boskovičtí kluci Beznadějný Případ, jejichž melodie Vám můžou být známé zejména z třech ročníků DWD festu. Kluci nedávno vydali nové CD k poslechu na banzone.cz/beznadejnypripad a v KF Vám jej živě představí.

 


Koncert bude probíhat v prostorách KF Music Clubu, pro neznalé, je to Zámecké náměstí 4, určitě to hravě najdete. A aby kapely odešly z koncertu i s něčím jiným, než jen se skvělýmizážitky, bude se u vstupu vybírat 50 Kč. Oficiální začátek koncertu bude ve 20:00, každá z kapel nám hodinku bude hrát a kolem 23:00 je předpokládáné ukončení, ale nebojte se,nikdo vás vyhánět nebude, můžete v klidu poklábosit o tom, co jste nestihli a užít si i ten zbytek večera. 

 

 

Akci na Facebooku najdete ZDE