VEvývoji! jako support německým WISECRÄCKER

VEvývoji! jako support německým WISECRÄCKER
Německý SKA PUNK u nás je zatím žánrem neprozkoumaným, leč sem tam nějaká vlaštovka ze severu na naše území zavítá. Jestli máte rádi jaro, nenecháte si přilétající vlaštovky ujít!

Klubová sezona se pomalu ale jistě nachyluje ke své závěrečné fázi, blíží se období majálesů a open air festivalů, a proto i klubová turné zahraničních kapel už berou za své. Jednou z posledních zahraničních kapel v Libereckém Vlaku budou i WISECRÄCKER z německého Hannoveru. Nabitý ska rock s prvky punku motivovaný španělskými melodiemi a zejména nejslavnější ska punkovou kapelou SKA-P už uplatnil své umění mezi ikonami jako například MADNESS nebo Iron Maiden (což samozřejmě příliš žánrově nesedí:-D). Na podiu střídali ale i taková jména jako jsou třeba Scooter a The Scorpions. Mimo to má kapela za sebou Evropské, Kalifornské a Mexické turné. Rozhodně je na co se těšit!

Jako support vystoupí severočeská kapela VEvývoji!, jež právě natáčí své druhé oficiální CD a první "vlaštovky" už najdete k poslechu na www.bandzone.cz/vevyvoji. Po letech se z tříčlenné kapely vykondenzovalo to nejlepší, a z nové tvorby čiší agresivita syrového rock'n'rollu. SKA motivy v kapele však zůstavají a členové se snaží zachovat svou veselost a atraktivitu pro mladé publikum.

Jako účastník soutěže Stárplej se koncertu účastní i Jabloneská kapela The Rusty Tubes, která svou historii teprve píše. Kapela se shlíží v mateřském jazyce, a obyčejných životních situacích. Nenechte se zmást kvalitou nahrávek na Bandzone.cz/therustytubes ale přijďte 28.4.2012 do Libereckého klubu Vlak na Harcovských kolejích! Taková akce se neopakuje každý týden!


Akce na FB: http://www.facebook.com/events/306062819464963/