VEvývoji! vyráží na SKA-PUNK’n’GO tour a předvedou svoji show i v Maďarsku a na Slovensku!

VEvývoji! vyráží na SKA-PUNK’n’GO tour a předvedou svoji show i v Maďarsku a na Slovensku!

Před takřka 7 měsíci se vrátila na scénu kdysi severočeská ska-punková kapela VEvývoji! a vypustila do světa trojici skladeb z přicházející desky. Letní hudební toulky odstartované Libereckým a Boleslavským Majálesem před nově vlastním publikem města automobilů zakončila léto open-air koncertů v Čankově, Krásném dvoře, Jablonci nad Nisou, Kraslicích Boleslavskou akcí podzimu Septemberfestem 2017.

V dílně a managementu kapely se ovšem celé léto nelenilo a plánovalo. Svoje prvotní výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat a VEvývoji! připravili hopsavé turné pro podzim 2017 s velmi zajímavou nabídkou akcí. Prvním koncertem klubové sezony byl v pátek 29.9.2017 Chrudimský R-Klub kde VEvývoji! podpořili koncert kapely Schodiště. V rámci SKA-PUNK’n’GO tour navštíví spolu s kapelou Queens of Everything jeden z nejhezčích klubů moravy - Moravskotřebovský Duku Duku, kde se supportu ujme známý to pouličník Dan Vertígo. Další zastávkou bude Praha a Music Club Fatal, v němž se po letech setkají s kapelami PVA a El Gaučo. Nejzajímavější částí turné je však prodloužený víkend s výletem na daleké východní Slovensko do Rožňavského klubu Rakwa Pub a hned druhý den malý klubový festival Punk’n’Alter v Budapešťském klubu S8 Underground (VEvývoji! (CZE), Bullet Ants (HUN), Bender (FRA), FaterKiller (HUN), Damodar (HUN) a další). Celý tenhle báječný víkend korunuje dlouhý přejezd z Budapešti do Libereckého Bunkru, kde se kapela před rodným publikem představí po boku Děda Mládek Illegal Band.

Vánoce jsou svátky klidu a proto je nutné udělat ródeo ještě před nimi. Spolu s kamarády z Volantu a kapelou Mordors Gang poprvé pokřtí podium Litoměřické Baronky a závěr roku ve vlastní režii ukončí, náležitě oslaví a propijí v klubu Korej v Rokytnici nad Jizerou spolu s bratry (a sestrou) D’Branx a dalšími…

Malá kampaň ON-AIR přinesla také svoje výsledky i ve světě streamovaných medií. Nové songy „oNNa“, „Cílová stanice“ či „Rozbijem rock’n’roll“ i starší hity z alba „Vývoj nezastavíš“ dnes můžete pravidelně zaslechnout v éteru Univerzitního radia K2 Olomoucké univerzity, v pořadu Česká Desítka radia Rockzone 105,9, Madridském Banana SKA radio (ESP), NYC streamu Real PUNK radio (USA) nebo třeba argentinském Rude Party Web Radio. Navštívit můžete i nový Youtube či Soundcloud profil kapely, který v následujících měsících zaznamená hodně aktivní období. Kapela tímto slibuje, že se máte do konce roku ještě na co těšit a těší se na Vás v klubech v čechách, na moravě i u slovenských sousedů a v Maďarsku.

 Koncerty 2017:
29.9.2017 – Chrudim / R-Klub
6.10.2017 – Moravská Třebová / Duku Duku
3.11.2017 – Praha / Fatal MC
16.11.2017 – (SVK) Rožňava / Rakwa Pub
17.11.2017 – (HUN) Budapešť / S8 Underground
18.11.2017 – Liberec / Bunkr
22.12.2017 – Litoměřice / Baronka klub
29.12.2017 – Rokytnice nad Jizerou / Music Club Korej

 Odkazy:
Bandzone - http://bandzone.cz/vevyvoji
Facebook - https://www.facebook.com/VEvyvoji/
Youtube - https://www.youtube.com/vevyvojiskapunk
Soundcloud - https://soundcloud.com/vevyvojiskapunk

SKA-PUNK'n'GO tour 2017

Foto: Tisková zpráva