Votvírák 2012 slibuje silný line-up

Votvírák 2012 slibuje silný line-up
Festival Votvírák přináší line-up letošního ročníku, který tradičně proběhne v prostoru letiště Boží Dar ve středočeských Milovicích a od 15. do 17. 6. 2012 poskytne hudebním gurmánům luxusní hudební zážitek a zábavu. Díky multižánrovému hudebnímu programu si vybere každý.

Čtyři stage Vás budou neúnavně zásobovat exhibicemi rockových, popových a hip-hopových formací. Svou „padesátku“ zde letos oslaví skupina Olympic v čele s Petrem Jandou, který k oslavám kapely připojí i své sedmdesáté výročí. Kulaté třicáté narozeniny slaví také rocková legenda Arakain, jež patří k tradičním kapelám festivalu. Páteční program pojede ve stylu hudebních hvězd jako jsou Mig 21 s lídrem Jirkou Macháčkem, který herce nezapře. Nejen pro mladé slečny zahrají partičky Mandrage a UDG, pro hip-hopové fandy tu budou např. jihlavští  Pio Squad či stále oblíbenější Prago Union.  Svůj set Vám namíchá Mike Spirit. Ze slovenských kapel svou show ukáží Desmod  a vystoupí stále legendární Václav Neckář se skupinou Bacily.

 V sobotním programu zazní velká hudební jména jako např. Chinaski, kteří zahrají repertoár vybíraný přímo Vámi. Naostro to rozjedou Rybičky 48 z Kutné hory. Neuvěřitelnou hudební show zajistí electro-pop-punková banda Skyline, pop-rockový band Charlie Straight, kteří svou inspiraci načerpali od Coldplay či Radiohead až po Daft Punk a další. Lety mimo se pochlubí svou novou deskou Playback. Do varu posluchače jistě dostane i stále se vracející slovenská punková banda Iné Kafe, ve stylu punku bude pokračovat Visací zámek. Návrat hlásí i legenda Lipo. Na natočení nového videoklipu bude lákat čáslavská Civilní obrana. Potěšení jistě přinese objev roku kapela Goodfellas.

 

Samozřejmě se představí další škála kapel a hudebních směrů. Pojďme se na ně podívat:

 

 

Pro vytrvalce festival připravil každoroční Rockotéku radia HEY!,  která končí až se svítáním. Na návštěvníky čekají jak zajímaví interpreti české a slovenské hudební scény, tak také různorodý doprovodný program jako tradiční pouťové atrakce a adrenalinové campy. V rámci festivalu proběhne i paintballový turnaj – třetí kolo české ligy paintballu a současně mezinárodní paintballový turnaj.

 

Za velké lákadlo festivalu se považuje každoroční možnost zakoupení vstupenek na další festivaly i jiné kulturní akce, a to s obrovskou slevou  ve výši 80 %.
 Řadu dalších novinek a důležitých informací sledujte na www.votvirak.cz nebo na http://www.facebook.com/festivalvotvirak.
 Všechny tímto zveme na akci, která Vás bude opravdu bavit!! Vstupenky je možné zakoupit v předprodejní síti společností Ticketstream a Ticketpro.