Votvírák oslaví desetiny!

Votvírák oslaví desetiny!

Festival Votvírák je největší český multižánrový hudební festival (zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení zejména českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení). Již za pouhých 64 dní oslaví své desáté narozeniny.

Lineup je nadupaný, gratulantů bude opravdu hodně. V programu je více než 60 hudebních produkcí. Na třech festivalových podiích se můžeme těšit na celou řadu zvučných jmen, na špičky české a slovenské hudební scény. Z již ohlášených kapel vybíráme skupiny Kryštof, Chinaski, Mandrage, Mig 21, Sto zvířat, Arakain, Harlej, Wohnout, Horkýže Slíže, Vypsanou fixu, Visací zámek, Torr nebo Dymytry.


Vystoupí samozřejmě i festivalový evergreen Jarda Uhlíř nebo skvělý host ze Slovenska Richard Müller.Na samostatné stage ve specielní hip hopové zóně vystoupí H16 s Majkem Spiritem, Moja Reč, Marpo & Troublegang, PRAGO UNION, Rest & MC Gey, Strapo nebo Smack. Vytrvalci nepřijdou o svou oblíbenou noční prodlouženou, hned v několika barech v celé non stop zóně se pojede až do rozbřesku. A jak jinak než s pořádnou hudební produkcí.


Kromě hudby nabízí festival i bohatý doprovodný program, v němž si to své vybere snad každý. Letos jsou připraveny především zábavní zóny Staropramenu a Kofoly, představení nejlepších českých reprezentantů na U-rampě nebo již tradiční pouťové atrakce.

A ke správné oslavě patří i ohňostroj. Na Votvíráku samozřejmě nebude chybět, rozzáří totiž sobotní noc nad letištěm.Vstupenky stále ještě můžete zakoupít na festivalovém webu (zde), stejně jako v předprodejní síti společností Ticketstream a Ticketpro.