Vyprodané koncerty turné měsíc dopředu a velká filmová premiéra naplánovaná na 14. října! To je podzimní program Xindla X

Vyprodané koncerty turné měsíc dopředu a velká filmová premiéra naplánovaná na 14. října! To je podzimní program Xindla X

Dva ze tří koncertů podzimního turné Xindla X Čecháček Made jsou již vyprodané! A to téměř s měsíčním předstihem. Znamená to tedy, že na koncerty do Brna (29. 10.) a do Prahy (5. 11.) už vstupenky nekoupíte. Poslední desítky volných vstupenek zbývají už jen na bratislavský koncert v KC Dunaj (6. 11.).

Během koncertů se na pódiu vystřídá řada hostů (The Tap Tap, David Deyl, Voxel, Pavel Callta, Petr Lüftner a Mirka Miškechová), Xindl X zahraje koncertní set plný všech známých hitů. Zazní i skladby z posledního alba Čecháček Made včetně aktuální novinky Čecháček a totáček.

Čecháček a totáček je už v pořadí třetím singlem z jarní desky Xindla X s názvem Čecháček Made. Videoklip k ní - stejně jako dva předchozí a velmi úspěšné (každý přes 2 miliony zhlédnutí) - vytvořil Ondřej Pfeiffer. Barbína a V blbým věku - se dočkaly velkého ohlasu, přičemž posledně jmenovaný kraluje špičce hitparády nejhranějších písní už na tři měsíce.

Xindla X můžete slyšet pravidelně v jeho sobotním rádiovém pořadu Xindloviny na všech stanicích sítě HIT rádií. Každotýdenní Xindlův Deník můžete číst na denik.cz .

 

Sosej novinky na nové FACEBOOK stránce DWD.cz