Phoenix a Johny Machette nám posílají Vyprošťovák!

Phoenix a Johny Machette nám posílají Vyprošťovák!

Není tomu dlouho, co tohle duo vypustilo pecku s názvem "Zážeh", která se okamžitě stala hitem. A byla by škoda to nechat jenom u jednoho treku, takže tady máme další klip od těchto dvou talentů s názvem "Vyprošťovák"!

Jak už se poslední dobou pomalu stává zvykem, neděle bývají znamením premiér singlů a videoklipů. A včerejší neděle nebyla vyjímkou. Urodilo se hned několik nových věcí a my vám samozřejmě představujem tu největší a nejočekávanější z nich. A tou je klip "Vyprošťovák".

Po nedávném "Zážehu" od Phoenixe a Johnyho Machetty uběhl nějaký ten pátek a bylo potřeba hodit do placu něco nového. A klukům se to náramně povedlo. Na produkci se ukázal nám známý Maměn, který nedávno účinkoval jak produkcí, tak rapem v klipu Renneho Danga.

Novinka navazuje volně na trek Zážeh a jak řekl sám Phoenix, je to i zároveň druhý singl k jeho třetí desce, která se zatím ještě nachází ve fázi "bez jména", ale podle Phoenixových slov už dostává formu a letos půjde ven. Takže se máme určitě na co těšit.

Videoklip obstaral nám všem známý Rashid Fidratovich Garipov, takže všichni víme, že to znamená stoprocentní kvalitu. Zvuk měl tentokrát na starosti Kenny Rough.

Pro více informací sledujte stránky:
PHOENIX
JOHNY MACHETTE

A teď už nezbývá nic, než tam poslat jednoho vyprošťováka!

Další články z této kategorie: