Vývoj nezastavíš!

Vývoj nezastavíš!

Už čtvrtý rok pospolu začíná základní kamení kapely VEvývoji! v divokých podmínkách severu čech, a všechnu svou snahu tmelí druhou oficiální deskou! Co všechno desce předcházelo a jaké byly následky? 

V roce 2010 mladá bláznivá parta, tehdy ještě síldem v Liberci, vydala debutové album Přirozený Vývoj po způsobu DIY, a nejinak tomu je i na druhé oficiální placičce, kterou kluci (a děvče) nazvali jako pokračování: VÝVOJ NEZASTAVÍŠ!... Dost možná si vzali inspiraci z celkově komplikovaného kapelního vývoje, jež má za sebou už mnoho sestavových i hudebních změn.

Když začali v roce 2009 hrát ve tříčlenné sestavě svižnou punkovou muziku s prvky ska a zásadními motivy, netušili, že se celý ansábl rozroste do takových rozměrů. V průběhu let přicházeli a odcházeli členové, a jediná dvě zachovaná místa v sestavě jsou na pozici "kytara - zpěv a baskytara - zpěv"... Jak se postupem času protloukali vlastní tvorbou, vyhranil se hudební směr do agresivnějšího pojetí ska - rock - punku, avšak ani lehké skočné melodie veselých písní neopustili. Důkazem toho je právě deska "Vývoj nezastavíš" natočená v průběhu roku 2012 v nahrávacím studiu DWD Records Jana Černého.

Celou tuhle parádu si můžete vychutnat na www.bandzone.cz/vevyvoji nebo na samotném facebookovém profilu kapely. Pro ty "oldschooláky" je tu i Myspace. Většinu z písní můžete zaslechnout i v průběhu vysílání internetového radia DWD.cz od 1.2.2012. A co víc! Jako dárek k Novému roku umožnila kapela všechny své songy zcela zdarma stáhnout. Užívejte a bavte se, reagujte, komentujte a stahujte!

Aktuálně se kapela připravuje na další koncertní sezonu a vítá mezi sebou opět nové muzikanty...