W.A.F. na Šumperském Majálesu

W.A.F. na Šumperském Majálesu

Na šumperském Majálesu, který proběhně  6.-11. května 2013, si zahraje kromě Goodfellas či Goodbye Lenin také partička W.A.F. z Vysokého Mýta. Protože je radio DWD mediálním partnerem celé akce, přinášíme vám v rámci této spolupráce rozhovor, právě s W.A.F. 

1) Jste začínající kapela. Tak se prosím představte našim čtenářům. Jaké je obsazení kapely a jak dlouho spolu hrajete.
Zdravíme všechny čtenáře. Jsme mladá kapelka z Vysokého Mýta a naše vlastní tvorba směřuje k takovému „svižnějšímu“ pop-rocku. Hrajeme spolu už několik let, ale v této sestavě jsme druhým rokem.

2) Jak jste se dali dohromady?
Asi jako většina kapel jsme se potkali na škole – tenkrát ještě na základce. Časem se ustálila dnešní sestava, ve které nás to teda sakra baví :-)

3) Jaký styl hudby hrajete?
Je to už zmiňovaný pop-rock, ale máme rádi hodně pohybu jak pod podiem tak na podiu, proto máme v playlistu zařazené rychlejší a údernější skladby, při kterých se často pořádně zapotíme.

4) Jaro už je v plném proudu a pomalu, ale jistě se posouváme k letním radovánkám. Jaké jsou vaše plány na léto? Kde Vás budeme moci vidět?
Tak každý máme svoje plány jak si užít léto, ale jako kapela chystáme nějaké menší regionální festivaly, které jsou zatím v jednání. Všechno budeme včas zveřejňovat na našem Bandzone a facebook profilu. Mimo to nás čeká vystoupení na jednom letním táboře. Bude to zajímavé v tom, že po akustickém koncertě budeme zůstávat a děti budou mít možnost něco se od nás naučit – nějaké základy na bicí, akordy na kytaru, nebo si s námi prostě u táboráku zazpívají.

5) Jak se těšíte na Majáles, na kterém budete vystupovat?
Do Šumperka se těšíme, ještě jsme tady nevystupovali tak jsme zvědaví, jestli naše hudba lidi nějakým způsobem chytne. Je moc fajn, že stále existují i takové „menší“ majálesy, které mají kolikrát lepší atmosféru než ty ve velkých městech.

6) Chtěli by jste něco vzkázat posluchačům, čtenářům a fanouškům radia DWD? Děkuji za rozhovor a na koncertě naviděnou!
"Mějte se krásně, užívejte jara, a kdo můžete, tak dorazte na majáles!…A DWD děkujeme za rozhovor."


Jinak odkazy, na kterých nás čtenáři můžou najít jsou:
http://bandzone.cz/no
http://www.facebook.com/#!/pages/WAF/166492772526