W.A.F. představují Příliv!

W.A.F. představují Příliv!

W.A.F. představují svůj nejnovější singl a videoklip s názvem „Příliv“. Kapela se tak po roce naplněného živými koncerty připomíná s novými skladbami v čele s „Přílivem“. Ten textově symbolizuje odhodlání kapely neustále koncertovat a oslovovat stále nové tváře. Tuto myšlenku podporuje zapamatovatelný refrén a výrazně popovější produkce, která je však doplněná o charakteristický zvuk kytar a rázný zpěv Martina Hájka. 

Singl vznikal ve studiu Bombjack (Boris Carloff, Michal Horáček,…), kde kapela rovněž nahrála celé album „Stále neklidní“. Debut se vyznačuje svou dvousečností. Na jedné straně stojí nekompromisní songy, které svým zvukem naprosto vystihují koncertní nasazení a energii kapely, a na straně druhé najdeme vyzrálé skladby s ambicí proniknout mezi rádiové hity.

Samotný videoklip znázorňuje to, že se kapela nebojí na svojí cestě pádů do vody, a že je naprosto ponořená do tvorby nových věcí a jejich představování na koncertech. I když se to tak může zdát, kapela chodit po vodě neumí. Co ale umí náramně, je rozjet pořádný večírek při svém vystoupení a nenechat na sobě ani na fanoušcích nit suchou.

Odkazy: FACEBOOK a BANDZONE